⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Genetikos uždavinynas

Kaina: 13,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 13.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Genetikos uždavinynas" aprašymas

Uždavinyną sudaro įvadinė dalis, kurioje primenami pagrindiniai ge­netiniai terminai, simboliai, trumpai paaiškinama hibridologinės analizės esmė bei principai, ir devynios,atskiroms temoms skirtos, dalys: 1) pateikiamos svarbiausios teorinės žinios apie monohibridinį kryžminimą ir šio tipo uždaviniai, esant visiškam dominavimui, nevisiškam dominavimui, kodominavimui, superdominavimui, polialelizmui, letaliems genams; 2) nagrinėjami dihibridinio ir polihibridinio kryžminimo atvejai, patei­kiama šio tipo uždavinių; 3) supažindinama su įvairiais nealelinių genų sąveikos tipais ir šio pobūdžio uždaviniais; 4) analizuojamas požymių, susijusių su lytimi, paveldėjimas; 5) paaiškinamas genų penetrantiškumo reiškinys; 6) aptariama genų sankiba ir krosingoveris, pateikiama su šiais reiškiniais susijusių uždavinių; 7) supažindinama su genealogine analize ir pateikiama šios tematikos uždavinių; 8) aptariami pagrindiniai popu­liacijų genetikos ypatumai ir pateikiama klasikinių uždavinių šia tema; 9) skirta kai kuriems šiuolaikinės molekulinės genetikos ypatumams ir supažindina su restrikcinės analizės uždaviniais.

Genetikos uždavinyno pabaigoje yra kai kurių uždavinių (tekste žymimi viena žvaigždute – *) atsakymai ir dalies uždavinių (tekste žymimi dviem žvaigždutėmis – **) galimi sprendimo būdai (sprendimuose kai kurių genų simboliai yra sutartiniai), žodynėlis, kuriame paaiškinami tam tikri terminai ir sąvo­kos (pirmą kartą tekste minimi tam tikri terminai ir kai kurie genetikos modeliniai organizmai, kurie įtraukti į žodynėlį, paryškinti), literatūros, kuria naudotasi rengiant genetikos uždavinyną, sąrašas, taip pat priedas, kuriame pateiktas Peneto gardelės pavyzdys ir Fišerio koeficientų lentelė.

Genetikos uždavinynas skirtas biologijos, genetikos, molekulinės biologijos, biochemijos, biofizikos, mikrobiologijos, medicinos, žemės ūkio ir veterinarijos specialybių studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Genetikos uždavinynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Donatas Žvingila, Tatjana Čėsnienė, Violeta Kleizaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Genetikos uždavinynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Genetikos uždavinynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Genetikos uždavinynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Genetikos uždavinynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donatas Žvingila, Tatjana Čėsnienė, Violeta Kleizaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Genetikos uždavinynas" perkama kartu