0

Geniali vagystė

  • Nuolaida knygai -54%
Kaina internetu: 8,89 €
Kaina knygyne: 19,00 €*
Sutaupote: 10.11 € (54%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Geniali vagystė

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9786094791123

2020-12-31 8.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geniali vagystė" aprašymas

Tarptautiniu bestseleriu tapusios knygos „Lokio šokis“ tęsinys „Geniali vagystė“ toliau pasakoja trijų brolių nusikaltėlių istoriją ir atskleidžia visą tiesą apie nusikaltimą, kuris turėjo likti nepastebėtas...


Keturiolikmetis Leo valo kraują prieškambaryje. Tai paskutinis kartas, kai jis tai daro už savo tėvą. Dabar jie liko vieni. Leo turės pasirūpinti jaunesniais broliais, kol jų tėvas bus kalėjime, o mama ligoninėje. Ir jis žino, kaip tai padaryti. Jis užsidės kaukę ir įvykdys pirmąjį apiplėšimą.


Po daugybės metų, atlikęs šešerių metų bausmę kalėjime, žinomiausias Švedijos nusikaltėlis, vienas iš trijų brolių, Leo išeina į laisvę. Jis išteisintas dėl beveik visų banko plėšimų, kuriuos įvykdė su dviem jaunesniais broliais. Tačiau dabar jis turi naują tikslą – įvykdyti tobulą nusikaltimą – genialią vagystę – ir pasiimti tai, kas neegzistuoja – pinigus, kuriuos visuomenė pamiršo.


Sėdėdamas už grotų jis susidraugavo su Semu Larsenu, nužudžiusiu savo tėvą. Paaiškėja, kad Semas yra Leo sugavusio pareigūno Džono Bronkso brolis...

Su Semo pagalba Leo užsimoja įtikinti savo dabar jau įstatymą gerbiančius brolius atlikti dar vieną, paskutinį darbelį. Tai būtų jų galimybė išpirkti kaltes arba atkeršyti. Tačiau Bronksas lipa Leo ant kulnų, o brolių tėvas turi sūnums kitų planų. Žaidimo taisyklės gali pasikeis ir viena klaida gali reikšti žlugimą.


Įtraukiančiame ir šiurpą keliančiame romane „Geniali vagystė“ dvi brolių šeimos pasitiks savo tragiškus ir šiurpius likimus, kuriuos formavo širdį draskančios išdavystės.


„Lokio šokį“ ir „Genialią vagystę“ įkvėpė tikra istorija apie tris brolius, kurie šiurpino visą Švediją, per dvejus metus jie įvykdė dešimt puikiai suplanuotų bankų apiplėšimų. Nė vienas iš jų prieš tai nebuvo įvykdęs jokio nusikaltimo.


„Puikus dostojevskiškos sagos, prasidėjusios su „Lokio šokiu“ finalas. Retai kada grožinėje literatūroje tėvo nuodėmės taip žiauriai paveikia sūnus, kaip šioje knygoje. Tai duoklė gąsdinančiai sudėtingiems šeimos santykiams ir meilei.“

Publishers Weekly

 

„Ši tikrais įvykiais paremta, patraukli, dažnai širdį verianti istorija atrodo kaip puikus dokumentinis pasakojimas su smurto artimoje aplinkoje žeidžiančiais vaizdais ir šaltakraujiškus nusikaltimus.“


Booklist


Antonas Svenssonas – tai dviejų Švedijos rašytojų slapyvardis. Rašytojai Stefanas Thunbergas ir Andersas Roslundas išgarsėjo parašę istoriją „Lokio šokis“, kuri tapo tarptautiniu bestseleriu.

Stefanas Thunbergas yra vienas žymiausių skandinavų scenaristų, kuria scenarijus kriminaliniams TV serialams.

Andersas Roslundas – yra žinomas ir ne vieną apdovanojimą laimėjęs žurnalistas, tiriamosios žurnalistikos atstovas. Labiausiai išgarsėjo kurdamas kartu su Börge Hellströmu.

Parašykite atsiliepimą apie "Geniali vagystė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Geniali vagystė, kurią skaitytojams dovanoja Anton Svensson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anton Svensson su knyga Geniali vagystė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Geniali vagystė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anton Svensson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Geniali vagystė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Geniali vagystė" perkama kartu