0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geodezija: niveliavimas ir topografinės nuotraukos

Kaina internetu: 9,89 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.10 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Geodezija: niveliavimas ir topografinės nuotraukos" aprašymas

Leidinyje pateikta geodezijos mokslo topografijos šakos teorinė dalis, kurioje detaliai išanalizuota niveliavimo ir topografinių nuotraukų atlikimo klasikinė metodika.
Mokomoji knyga skirta studentams, kurie mokosi geodezija 1 da­lyką pagal pirmosios pakopos laipsnį suteikiančių studijų programą geodezija. Mokomoji knyga iš dalies tinka Aplinkos inžinerijos ir Statybos fakultetų studentams, studijuojantiems nuolatinių ir ištęstinių studijų programų modulį inžinerinė geodezija.
Leidinys priskiriamas technologijos mokslų srities matavimų inži­nerijos (10T) krypčiai.

Leidinį rekomendavo VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto studijų komitetasParašykite atsiliepimą apie "Geodezija: niveliavimas ir topografinės nuotraukos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Geodezija: niveliavimas ir topografinės nuotraukos", kurią skaitytojams dovanoja B. Krikštaponis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar B. Krikštaponis su knyga "Geodezija: niveliavimas ir topografinės nuotraukos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Geodezija: niveliavimas ir topografinės nuotraukos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė B. Krikštaponis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Geodezija: niveliavimas ir topografinės nuotraukos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geodezija: niveliavimas ir topografinės nuotraukos" perkama kartu