0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geografas gaublį pragėrė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-11-25 Egle

man labai patiko


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 11.56 SoldOut

Knygos "Geografas gaublį pragėrė" aprašymas

Aleksejus Ivanovas gimė 1969 m. Permėje, inžinierių laivų statytojų šeimoje. Uralo universitete studijavo meno istoriją. Su menotyrininko diplomu grįžęs į Permę dirbo įvairius darbus: sargo, mokytojo, žurnalisto, universiteto dėstytojo, ekskursijų vadovo. Dirbdamas pastaruoju susižavėjo kraštotyra, įkūrė meno ir kraštotyros muziejų vaikams. 2003 m. Permėje išėjo pirmoji jo knyga. A. Ivanovas – daugelio literatūros premijų laureatas ir nominantas. Jo bestseleriai yra ekranizuojami.
„Prastos knygos rašomos visiems, geros – nedaugeliui. Aleksejus Ivanovas, jaunas muziejininkas iš Permės, sugebėjo parašyti nuostabią knygą daugeliui“, – apie šį vieno ryškiausių šiuolaikinių rusų rašytojų romaną rašė L. Juzefovičius, Rusijos premijos „Nacionalinis bestseleris“ laureatas.

Knygos siužetas iš pažiūros paprastas. Jaunas biologas Viktoras Služkinas įsidarbina geografijos mokytoju. Kariauja, paskui susidraugauja su mokiniais, konfliktuoja su direktoriaus pavaduotoja, veda devintokus į žygį – plaukti upe. Dar jis geria su draugais vyną, bando sugyventi su žmona ir pasiiminėja iš darželio dukrytę. Jis tiesiog gyvena... Tačiau šią kuklią asmeninę istoriją A. Ivanovas parašė su tokia gėla, švelnumu ir įžvalga, kad „Geografas gaublį pragėrė“ tapo istorija apie kiekvieną iš mūsų. Kiekvieną, kuris nors kartą buvo pasiklydęs gyvenime, nors kartą jautėsi toks beviltiškai vienišas kaip Viktoras Služkinas. Kiekvieną, kuris, nepaisydamas vienatvės ir liūdesio, moka jausti ir mylėti.

  • Autorius: Aleksej Ivanov
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955249122

2008-11-25

man labai patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Geografas gaublį pragėrė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Geografas gaublį pragėrė", kurią skaitytojams dovanoja Aleksej Ivanov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksej Ivanov su knyga "Geografas gaublį pragėrė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Geografas gaublį pragėrė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksej Ivanov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Geografas gaublį pragėrė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geografas gaublį pragėrė" perkama kartu