0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Geografija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui! (atnaujintas ir papildytas leidimas)

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 3,79 €
Kaina knygyne: 5,39 €*
Sutaupote: 1.60 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Geografija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui! (atnaujintas ir papildytas leidimas)


2021-05-31 3.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geografija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui! (atnaujintas ir papildytas leidimas)" aprašymas

Atnaujintame ir papildytame leidinyje "Geografija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!" pateikiama geografijos kurso santrauka. Ją sudaro gamtinės, visuomeninės geografijos, taip pat Lietuvos gamtinės ir visuomeninės geografijos skyriai. Santraukos turinys atitinka Pagrindinio ir Vidurinio ugdymo bei Valstybinio geografijos brandos egzamino programas.


Gausi iliustracinė medžiaga suteikia papildomos informacijos ir padeda lengviau suprasti daugelį reiškinių bei dėsningumų.


Leidinys "Geografija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!" – puiki mokymo priemonė pasikartoti arba žinioms įtvirtinti, tinkanti nuo 7 iki 12 klasės. Priemonė ypač naudinga abiturientams, kurie gali labai greitai pasitikrinti žinias prieš egzaminus.Parašykite atsiliepimą apie "Geografija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui! (atnaujintas ir papildytas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Leidiniai egzaminams pasiruošti


Dažnai su "Geografija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui! (atnaujintas ir papildytas leidimas)" perkama kartu