0

Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai?

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 11,19 €*
Sutaupote: 7.90 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai?

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 22x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786094420238

2020-10-31 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai?" aprašymas

Neabejotina, kad „Geokubas“, kurį nedrąsiai galima vadinti mažąja geografijos biblija, bus naudingas kiekvienam geografijos mokytojui, studentui. Ši ypač gausiai ir dalykiškai iliustruota knyga gali sudominti nemažai mokinių, iš kurių neabejotinai atsiras tokių, kurie savo ateitį susies su geografija arba su jai giminiškais mokslais. „Geokubas“ yra puiki dovana sau ir kiekvienam, kas domisi geografija.

Į lietuvių kalbą vertė ir adaptavo Rytas Šalna, Mantas Šiumeta

Parašykite atsiliepimą apie "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai?, kurią skaitytojams dovanoja Karl Donert ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Karl Donert ir kt. su knyga Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karl Donert ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai?" perkama kartu