0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geometrijos uždavinynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 3.99 SoldOut

Knygos "Geometrijos uždavinynas" aprašymas

Leidinyje pateikiami uždavinių iš autoriaus knygelės "Planimetrija. Stereometrija. Vektoriai" sprendimai ir komentarai. Paskutinio skyriaus uždaviniai skirti spręsti savarankiškai. Jų nurodymai ir atsakymai pateikti minėtoje autoriaus knygelėje.

Knygelė skiriama geometrija besidomintiems moksleiviams, taip pat studentams ir mokytojams.


  • Autorius: Petras Vaškas
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9799955595778

Parašykite atsiliepimą apie "Geometrijos uždavinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Petras Vaškas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Geometrijos uždavinynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Geometrijos uždavinynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Geometrijos uždavinynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Geometrijos uždavinynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Petras Vaškas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Geometrijos uždavinynas" perkama kartu