-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Geomorfologijos pratybos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.38 SoldOut

Knygos „Geomorfologijos pratybos“ aprašymas

Metodinė priemonė „Geomorfologijos pratybos“ (antrasis leidimas) padės studentams įsisavinti platų teorinį geomorfologijos kursą. Suteiks žinių apie įvairaus masto reljefo formų kilmę bei jų paplitimą sausumoje ir vandenynų dugne. Sukauptos žinios leis geriau suvokti ir įvertinti endogeninius ir egzogeninius procesus ir jų įtaką Žemės paviršiui.

Pateiktų užduočių atlikimas reikalauja savarankiško literatūros šaltinių studijavimo. Įgyta patirtis padės susieti teorines ir praktines geomorfologijos žinias.Parašykite atsiliepimą apie „Geomorfologijos pratybos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Geomorfologijos pratybos“, Algimantas Česnulevičius, Kęstutis Švedas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Česnulevičius, Kęstutis Švedas su knyga „Geomorfologijos pratybos“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Geomorfologijos pratybos“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Česnulevičius, Kęstutis Švedas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Geomorfologijos pratybos“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Geomorfologijos pratybos“ perkama kartu