0

Gera girdėti. Tikro garso koncertas (CD)

9,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gera girdėti. Tikro garso koncertas (CD)

  • Leidėjas: Sutaras
  • Išleidimo metai: 2014
  • ISBN ar kodas: GERA-GIRDETI

2020-11-30 9.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gera girdėti. Tikro garso koncertas (CD)" aprašymas

Koncertinis įrašas kiekvieno artisto ir bet kurio žanro meno kolektyvo kūrybinėje biografijoje tampa išskirtiniu įvykiu. Kai mikrofonai negailestingai fiksuoja širdies pulsavimą, o žiūrovai “gaudo” kiekvieną ištartą žodį, ar melodijos vingį – neturi teisės suklysti. Kito dublio nebus ir kitas koncertas jau bus kitoje vietoje, su kitais žiūrovais. Ypač svarbu, kai tokį koncertą tiesiogiai transliuoja radijas ir tave girdi šimtai tūkstančių reiklių klausytojų. Norisi tikėti, kad ir Jūs pajusite šio įvykio dinamiškumą, pasimėgausite galimybe dalyvauti šioje kompaktinėje plokštelėje "Gera girdėti. Tikro garso koncertas" užfiksuotoje nepakartojamoje kūrybinėje erdvėje.

Parašykite atsiliepimą apie "Gera girdėti. Tikro garso koncertas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gera girdėti. Tikro garso koncertas (CD), kurią skaitytojams dovanoja Sutaras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sutaras su knyga Gera girdėti. Tikro garso koncertas (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gera girdėti. Tikro garso koncertas (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sutaras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gera girdėti. Tikro garso koncertas (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gera girdėti. Tikro garso koncertas (CD)" perkama kartu