⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gerai, bet nelabai

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gerai, bet nelabai" aprašymas

„Gerai, bet nelabai“ - tautosakininkės Bronislavos Kerbelytės sudarytas ir dailininkės Irenos Daukšaitės-Guobienės iliustruotas lietuvių liaudies melų ir formulinių pasakų rinkinėlis. Šias linksmas ir fantazijos nestokojančias pasakaites mūsų senoliai sukūrė ir tam, kad jos padėtų mums darniai bendrauti, griežčiau vertinti save ir tobulėti. Knyga buvo eksponuota Frankfurto knygų mugėje ir sulaukė labai didelio pasisekimo.

Knygos „Gerai, bet nelabai“ iliustracijos 2001 m. buvo išrinktos į gražiausių iliustracijų dešimtuką pasaulinėje knygų iliustracijų parodoje Bolonijoje. Otani memorialinis meno muziejus (Nishinomiya, Japonija) išleido atviruką, voką bei laiškų knygelę vaikams su šios knygos iliustracijomis. Knygos meno konkurse Vilnius - 2002, ši knyga „Gerai, bet nelabai“ buvo išrinkta gražiausia 2002-ųjų metų vaikiška knyga.


  • Autorius: Bronislava Kerbelytė
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 82
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986340950

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gerai, bet nelabai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sakmių, padavimų, liaudies kūrybos knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gerai, bet nelabai", kurį pristato Bronislava Kerbelytė. Siūlome ne tik išsamų "Gerai, bet nelabai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bronislava Kerbelytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gerai, bet nelabai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gerai, bet nelabai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gerai, bet nelabai" perkama kartu