-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Geras!

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,69 €*
Sutaupote: 4,70 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Geras!" aprašymas

"Geras!" – moderni enciklopedija visiems smalsiems žmonėms! Jei įdomu, kiek kartų per dieną žmogus vidutiniškai pažiūri į savo telefoną, kokie gyvūnai skonį jaučia kojomis arba kur stovi „Burbulų rūmai“, tuomet knyga „Geras!“ – kaip tik Jums.

Į 11 knygos skyrių sudėta daugiau nei 1000 faktų apie gamtos reiškinius, gyvąją gamtą, žmones, mus supantį pasaulį ir moderniąsias technologijas. Todėl įdomių ir neįtikėtinų faktų iš viso pasaulio čia ras kiekvienas: tiek mažas, tiek didelis. Čia rasite ne tik tai, ko dar nežinojote, bet ir tai, apie ką net nebūtumėte pagalvoję!

Knyga"Geras!" šiuolaikiška, skatinanti norą pažinti ir tyrinėti. Leidinys parengtas lietuvių autorių, todėl kartu su faktais iš įvairių pasaulio kampelių sužinosite ir įdomybių apie Lietuvą.

P. S. Išduosime paslaptį – geriausi, įdomiausi ir juokingiausi faktai knygoje "Geras!" išskirti sutartiniais ženklais. Tam, kad pačius pačiausius faktus sužinotumėte pirmiausia!


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Geras!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Geras!", kurį pristato Danguolė Kandrotienė, Kristina Rimkutė. Siūlome ne tik išsamų "Geras!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Danguolė Kandrotienė, Kristina Rimkutė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Geras!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Geras!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Geras!" perkama kartu