0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geresnis būdas melstis

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 2.00 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Geresnis būdas melstis


2021-08-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geresnis būdas melstis" aprašymas

Ar tavo maldos yra rezultatyvios?

Praėjus daugiau negu keturiasdešimčiai aktyvios tarnystės metų Andrew sužinojo, kad yra geresnis būdas melstis. Šiandien jo maldos gyvenimas labai skiriasi nuo to, koks buvo anksčiau, ir rezultatai yra nepalyginamai geresni!

Galbūt tu ieškai atsakymų j tuos pačius klausimus. Ar malda yra pagrindinė krikščionio pareiga? Ar malda skirta visų pirma tam, kad prašyčiau Dievą pasirūpinti mano ir kitų poreikiais? Ar atsakymas į maldą priklauso nuo mano nuolankumo ir nuoširdumo? Ar Dievas atsako į maldas tada, kada Jis pats nutaria? Ar aš turiu galimybę padaryti įtaką tam Jo sprendimui?

Aiškūs, Šventuoju Raštu pagrįsti atsakymai į šiuos, bei daugelį kitų klausimų gali iš esmės pakeisti tavo požiūrį į maldą. Čia išdėstyti principai neatspindi vienintelio įmanomo maldos būdo, bet jeigu nematai trokštamų rezultatų, gal būt reikėtų pakeisti maldos gyvenimo kryptį. Kodėl gi nepabandžius geresnio būdo melstis?

Andrew Wommack, Biblijos mokytojas bei knygų autorius, daugiau nei penkis dešimtmečius pasiekia milijonus žmonių kasdienių Gospel Truth radijo ir televizijos laidų pagalba. Jo įkurtas „Charis“ Biblijos koledžas (Charis Bible College) yra Woodland parke (Kolorado valstija, JAV).


  • Autorius: Andrew Wommack
  • Leidėjas: Maloni banga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9781910984635

Parašykite atsiliepimą apie "Geresnis būdas melstis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maldos knygos

Andrew Wommack parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Geresnis būdas melstis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Geresnis būdas melstis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Geresnis būdas melstis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Geresnis būdas melstis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrew Wommack tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Geresnis būdas melstis" perkama kartu