0

Geriatrijos pacientų priežiūra ir gydymas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Geriatrijos pacientų priežiūra ir gydymas

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 442
  • ISBN ar kodas: 9789955511700

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Geriatrijos pacientų priežiūra ir gydymas" aprašymas

Knygoje "Geriatrijos pacientų priežiūra ir gydymas" pateikiami naujausi slaugos standartų pokyčiai, pagrįsti naujausiomis mokslo žiniomis.


Knyga skirta bendrosios praktikos gydytojams, terapeutams bei kitų specialybių gydytojams ir studentams.Šiame visiškai naujame leidime yra daugiau nei 185 pacientų informavimo lapai, kuriuose aptartos dažniausios ligos, būklės ir problemos, su kuriomis susiduriama ambulatorinėje geriatrijos praktikoje. Kiekviename lape yra bendros žinios apie problemą, svarbūs gydymo momentai, nuorodos, kada kreiptis į gydytoją ir vieta papildomai informacijai. Be to, šio leidinio formatas ir didelis šriftas leidžia vyresnio amžiaus pacientams ir jų slaugytojams perskaityti ir suprasti kiekvieną žodį


"Geriatrijos pacientų priežiūra ir gydymas", 3-iasis leidimas...


• Yra daugiau nei 35 nauji lapai, kuriuose aptariami SARS, PSA tyrimo, tinklainės degeneracijos, diabeto infekcijų, skiepų ir kiti klausimai.

• Kiekviena nauja tema ir visos ankstesnės temos yra kruopščiai peržiūrėtos, kad Jūs ir Jūsų pacientas gautų naujausią informaciją.

• Ir dar daug daugiau!


Padidinkite tikimybę, kad pacientas klausys Jūsų nurodymų, sustiprinkite gydytojo ir paciento santykius ir sumažinkite pacientų nerimą!


Pratarmė

Daugelis tyrimų parodė, kad pacientai išsaugo atmintyje tik dalį to, ką gydytojas jiems pasako vizito metu. Tai gali lemti daugelis priežasčių. Tarp jų - trumpa vizitų trukmė, dideli kiekiai specifinės informacijos arba tas faktas, kad kai kurie žmonės tiesiog neturi geros girdimosios atminties. Šios knygos, dabar jau trečiojo jos leidimo, tikslas - būti tiltu tarp gydytojo kabineto ir paciento namų, tam tikra prasme prailginti vizitą pas gydytoją.

Informacija šioje knygoje buvo peržvelgta ir papildyta, siekiant pateikti naujausias mokslo žinias ir slaugos standartų pokyčius. Mes stengėmės kiek įmanoma mažiau vartoti specialiųjų terminų ir perteikti mintis aiškiai ir suprantamai tiems, kurie nėra medikai ar tiesiogiai susiję su medicina.

Norėtume padėkoti savo šeimoms, leidusioms paaukoti jiems skirtą laiką tam, kad būtų sukurta ši knyga, ir mūsų redaktoriams iš W. B. Saunders leidyklos. Taip pat esame dėkingi savo pacientams, iš kurių mes mokėmės kiekvieno vizito, nors ir labai trumpo, metu.


William A. Sodeman, Jr., M. D., J. D.

Thomas C. Sodeman, M. D.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai perkama kartu