0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Geriausi draugai

Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Geriausi draugai


2021-05-31 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geriausi draugai" aprašymas

Bertas ir Emilis yra geriausi draugai. Ištisas dienas jie leidžia kartu, prisigalvodami įdomiausių žaidimų su didžiulėmis kartoninėmis dėžėmis. Bet vieną dieną pasirodo Sigutis, kuris irgi nori žaisti kartu, ir Bertą apima pavydas. Ar draugystė atlaikys išbandymus?

Knygos "Geriausi draugai" autorė Linda Sarah ir vienas geriausių vaikų knygų iliustratorių pasaulyje Benji Davies („Nojus ir Banginis“, „Senelio sala“ autorius) pasakoja istoriją, padėsiančią suprasti tai dažnai vaikų patiriamus jausmus: prisirišimą, pavydą, nenorą dalintis, ypač kai dalintis reikia geriausiu draugu.


  • Autorius: Benji Davies, Linda Sarah
  • Leidėjas: Presa
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 25x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098214260

Parašykite atsiliepimą apie "Geriausi draugai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Geriausi draugai, kurį parašė Benji Davies, Linda Sarah. Siūlome ne tik išsamų Geriausi draugai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Benji Davies, Linda Sarah. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Geriausi draugai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Geriausi draugai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Geriausi draugai" perkama kartu