0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geriausi patiekalai: šventėms ir kasdienai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.99 SoldOut

Knygos "Geriausi patiekalai: šventėms ir kasdienai" aprašymas

Gaminti sveikus ir skanius patiekalus – tikras menas!
Virti ar kepti su meile, džiaugsmu ir pagarba, linkint kiekvienam ir visiems geros sveikatos – tikra kulinarinė meditacija.
Gaminkime su polėkiu, nes maisto ruošimas be įkvėpimo tėra rutina. Jo ir linkime paėmusiems į rankas šį leidinį "Geriausi patiekalai: šventėms ir kasdienai".


  • Autorius:
  • Leidėjas: Ūkininko patarėjas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 97
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955703426

Parašykite atsiliepimą apie "Geriausi patiekalai: šventėms ir kasdienai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Receptų knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Geriausi patiekalai: šventėms ir kasdienai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Geriausi patiekalai: šventėms ir kasdienai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Geriausi patiekalai: šventėms ir kasdienai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Geriausi patiekalai: šventėms ir kasdienai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Geriausi patiekalai: šventėms ir kasdienai" perkama kartu