0

Geriausia knyga pasaulyje

  • Nuolaida knygai -87%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 9.40 € (87%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Geriausia knyga pasaulyje

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955345985

2020-10-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geriausia knyga pasaulyje" aprašymas

Titas Jensenas – alkoholio nevengiantis vidutinio amžiaus rašytojas, duonai užsidirbantis iš neaiškių knygų viešo skaitymo festivaliuose. Titas negali liautis mąstyti, kad toks aukšto lygio autorius kaip jis gyvenime yra vertas daugiau.

Edis X – moterų mylimas jaunas poetas, nuolatinis festivalių lankytojas, mėgstantis būti dėmesio centre. Edis negali liautis mąstyti, kad toks talentingas ir gerai atrodantis vyras kaip jis gyvenime yra vertas daugiau.

Vieną naktį abiem iki žemės graibymo nusigėrusiems rašytojams kyla mintis, kaip pasiekti taip trokštamo pasaulinio pripažinimo, – jie turi parašyti geriausią knygą pasaulyje. Knygą, kuri užims pirmąją vietą visų kategorijų bestselerių sąrašuose, knygą, kuri sujungs viską į viena! Tačiau išsiblaivę vyrai greitai supranta: Geriausia knyga pasaulyje gali būti tik viena, ir nė vienas iš jų nenori dalintis šlove...

Ar yra ribos, kurių negali peržengti rašytojas dėl Geriausios knygos pasaulyje? Pagundos, draugų išdavystės ir vidinė jėga, verčianti siekti savo svajonės. Šioje knygoje autorius su būdingu skandinavams santūrumu, kartais tik menamu žodžio, o neretai ir jausmo, punktyru atskleidžia galvosūkių kupiną istoriją, įtraukiančią skaitytoją nuo pirmojo puslapio iki paskutiniosios eilutės. Iki taško. Geriausios knygos pasaulyje taško.

Iš anglų kalbos vertė Aistė Vareikytė

Parašykite atsiliepimą apie "Geriausia knyga pasaulyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Geriausia knyga pasaulyje, kurią skaitytojams dovanoja Peter Stjernstrom. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Peter Stjernstrom su knyga Geriausia knyga pasaulyje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Geriausia knyga pasaulyje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter Stjernstrom. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Geriausia knyga pasaulyje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Geriausia knyga pasaulyje" perkama kartu