0

Germanų mitologijos žodynas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Germanų mitologijos žodynas

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2006
  • ISBN ar kodas: 9955656344

2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Germanų mitologijos žodynas" aprašymas
Zyfrydas, Odinas, Lorelei, Alksnių karalius – gerai žinomi mitiniai personažai. Tačiau germanų mitologija, tiksliau tariant, germanų-skandinavų mitologija, paplitusi nuo Vokietijos iki Islandijos, - dažnai dėl apgailėtinų interpretacijų tam tikrais istoriniais laikotarpiais tampanti prietarų auka, - apskritai tebėra menkai pažįstama.Knyga "Germanų mitologijos žodynas" - aprėpiantis laikotarpį nuo Viduramžių iki mūsų dienų ir pirmiausia besiremiantis "Edomis", legendomis ir liaudies tradicijomis, kviečia mus pasivaikščioti po užkerėtas erdves, kur gyvena daugybė dievų, fėjų, elfų, kaukų, vaidulių, nykštukų ir milžinų.

 

Žodyne, be kita ko, aprašomi šaltinių ir medžių kultai, pagrindiniai maginiai ritualai, pasakojama apie amžinas Prakeiktojo medžioklio klajones, keistą Peterio Šlėmilio nuotykį ir aibė kitų pasakiškų istorijų...

 

Šis žodynas, garsaus specialisto veikalas, atskleidžia mums visą vienos iš didžiausių Europos kultūrų turtingumą ir poeziją.

 

Claude Lecouteux dėsto Viduramžių literatūrą ir kultūrą Paryžiaus Sorbonos universitete (Paris IV-Sorbonne). Parašė daugybę knygų: "Nykštukai ir elfai Viduramžiais" (Les Nains ir Elfes au Moyen Age, 1988), "Viduramžių fantastinės medžioklės ir nakties būriai" (Chasses fantastiųues et Cohortes de la nuit au Moyen Age, 1999), "Vampyrų istorija" (Histoire des vampires, 1999), "Namai ir jų dvasios globėjos" (La Maison et ses Genies, 2000), "Talismanų ir amuletų knyga" (Le Livre des talismans et des amulettes, 2005) ir kt.

 

Iš prancūzų kalbos vertė Diana Bučiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Germanų mitologijos žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Germanų mitologijos žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Claude Lecouteux. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Claude Lecouteux su knyga Germanų mitologijos žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Germanų mitologijos žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Claude Lecouteux. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Germanų mitologijos žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Germanų mitologijos žodynas" perkama kartu