0

Germanų mitologijos žodynas

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 5,99 €
Knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Germanų mitologijos žodynas

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2006
  • ISBN ar kodas: 9955656344

2020-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
Zyfrydas, Odinas, Lorelei, Alksnių karalius – gerai žinomi mitiniai personažai. Tačiau germanų mitologija, tiksliau tariant, germanų-skandinavų mitologija, paplitusi nuo Vokietijos iki Islandijos, - dažnai dėl apgailėtinų interpretacijų tam tikrais istoriniais laikotarpiais tampanti prietarų auka, - apskritai tebėra menkai pažįstama.Knyga "Germanų mitologijos žodynas" - aprėpiantis laikotarpį nuo Viduramžių iki mūsų dienų ir pirmiausia besiremiantis "Edomis", legendomis ir liaudies tradicijomis, kviečia mus pasivaikščioti po užkerėtas erdves, kur gyvena daugybė dievų, fėjų, elfų, kaukų, vaidulių, nykštukų ir milžinų.

 

Žodyne, be kita ko, aprašomi šaltinių ir medžių kultai, pagrindiniai maginiai ritualai, pasakojama apie amžinas Prakeiktojo medžioklio klajones, keistą Peterio Šlėmilio nuotykį ir aibė kitų pasakiškų istorijų...

 

Šis žodynas, garsaus specialisto veikalas, atskleidžia mums visą vienos iš didžiausių Europos kultūrų turtingumą ir poeziją.

 

Claude Lecouteux dėsto Viduramžių literatūrą ir kultūrą Paryžiaus Sorbonos universitete (Paris IV-Sorbonne). Parašė daugybę knygų: "Nykštukai ir elfai Viduramžiais" (Les Nains ir Elfes au Moyen Age, 1988), "Viduramžių fantastinės medžioklės ir nakties būriai" (Chasses fantastiųues et Cohortes de la nuit au Moyen Age, 1999), "Vampyrų istorija" (Histoire des vampires, 1999), "Namai ir jų dvasios globėjos" (La Maison et ses Genies, 2000), "Talismanų ir amuletų knyga" (Le Livre des talismans et des amulettes, 2005) ir kt.

 

Iš prancūzų kalbos vertė Diana Bučiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu