0

Gero nešiojimo

4.4
(7 įvertinimai)
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2019-08-24

Informacija

Gero nešiojimo

  • Leidėjas: Andrius Kolesnikas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094752704

8.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Verslas dažnai sutapatinamas su sausais skaičiais ataskaitose, tačiau galbūt verslas gali būti daugiau nei tik tai? Nuo vaikystės svajojęs žaisti krepšinį stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA, tačiau to nepasiekęs, Andrius gyvenimą susiejo su kita savo aistra - kedais. Neturėdamas nei pinigų, nei patirties, svajotojas tapo verslininku. Tačiau

kas nutinka, kuomet nelieka svajonės? Kuomet verslas tampa tik pinigai? Šioje knygoje apstu prieštaringų minčių, kurios leis kiekvienam istoriją išgyventi per savo prizmę. Vieniems tai bus istorija apie verslo kūrimą nuo visiško nulio iki milijoninės įmonės, kitiems tai bus istorija apie draugystę, o dar kitiems tai tiesiog istorija apie ieškojimus, klaidas bei patirtis.

Šis jauno žmogaus dešimties metų kelias pravers duris į tamsiąją verslo pusę, kurioje viskas perkama ir parduodama, nelieka vietos nuoširdumui ir kiekviena diena tampa kova ne tik su konkurentais bei artimiausiais verslo partneriais, tačiau ir su pačiu savimi.

"Niekada nepamiršiu dienos, kuomet įsigijau savo pirmuosius Nike krepšinio kedus. Dizainas, kokybė ir malonumas avėti sukūrė ypatingą abipusį ryšį. Šis logotipas tapo dalimi manęs. Tai ne tik prekės ženklas, tai - užsispyrimas, taisyklių laužymas, naujų ribų siekimas, o visų svarbiausia - aistra kurti ir judėti j priekį. Tai vieno žmogaus tikėjimas savo Didžiąja Svajone."

Autobiografinė istorija "Gero nešiojimo" apie pastangas kuriant verslą, kuris leistų pasiekti savas svajones.

Andrius, netapęs krepšininku ir neturėdamas pakankamai pinigų, pradeda verslininko karjerą gyvendamas nedideliame biure tarp kedų dėžučių. Jis svajoja, jog tai kada nors taps didžiausia pasaulyje sporto prekių parduotuvė ir šis verslas leis pasiekti pačią didžiausią jo svajonę - tapti stipriausios pasaulyje krepšinio lygos NBA žvaigždžių dienos rėmėju. Siekdamas tikslų, Andrius supranta, jog to vienas nepadarys, ir pasirinkęs partnerius pradeda dirbti komandoje.

Tačiau ar partnerių siekiai tokie patys? Ar tai padės lengviau pasiekti svajonę? Tai knyga apie paieškas, apie klaidas, apie vidines emocijas ir nesibaigiantį laisvės troškimą.

2019-08-24

2019-07-17

2019-06-21

2019-05-21

Labai patiko ir perskaičiau kaip niekada greitai. Aprašytos tikros emocijos - nuo euforijos iki sugniuždymo ir vėl noro atsikelti. Turėtų perskaityti ne tik pradedantys verslininkai, tačiau ir ieškantys knygų apie tikrus jausmus, nors ir nebūtinai pačius maloniausius.

2019-05-11

Toks jausmas, kad perskaičiau savanaudžio isteriko dienoraštį į pasaulį žiūrinti tik iš savo varpinės... net pikta skaityti buvo, kaip žmogus nesupranta verslo ir viską suasmenina.

2019-05-04

2019-04-25

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu