⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gero nešiojimo

3.8
(13 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-12-07 Aivaras

Puiki knyga.


Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 8.99 SoldOut

Knygos "Gero nešiojimo" aprašymas

Verslas dažnai sutapatinamas su sausais skaičiais ataskaitose, tačiau galbūt verslas gali būti daugiau nei tik tai? Nuo vaikystės svajojęs žaisti krepšinį stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA, tačiau to nepasiekęs, Andrius gyvenimą susiejo su kita savo aistra - kedais. Neturėdamas nei pinigų, nei patirties, svajotojas tapo verslininku. Tačiau

kas nutinka, kuomet nelieka svajonės? Kuomet verslas tampa tik pinigai? Šioje knygoje apstu prieštaringų minčių, kurios leis kiekvienam istoriją išgyventi per savo prizmę. Vieniems tai bus istorija apie verslo kūrimą nuo visiško nulio iki milijoninės įmonės, kitiems tai bus istorija apie draugystę, o dar kitiems tai tiesiog istorija apie ieškojimus, klaidas bei patirtis.

Šis jauno žmogaus dešimties metų kelias pravers duris į tamsiąją verslo pusę, kurioje viskas perkama ir parduodama, nelieka vietos nuoširdumui ir kiekviena diena tampa kova ne tik su konkurentais bei artimiausiais verslo partneriais, tačiau ir su pačiu savimi.

"Niekada nepamiršiu dienos, kuomet įsigijau savo pirmuosius Nike krepšinio kedus. Dizainas, kokybė ir malonumas avėti sukūrė ypatingą abipusį ryšį. Šis logotipas tapo dalimi manęs. Tai ne tik prekės ženklas, tai - užsispyrimas, taisyklių laužymas, naujų ribų siekimas, o visų svarbiausia - aistra kurti ir judėti j priekį. Tai vieno žmogaus tikėjimas savo Didžiąja Svajone."

Autobiografinė istorija "Gero nešiojimo" apie pastangas kuriant verslą, kuris leistų pasiekti savas svajones.

Andrius, netapęs krepšininku ir neturėdamas pakankamai pinigų, pradeda verslininko karjerą gyvendamas nedideliame biure tarp kedų dėžučių. Jis svajoja, jog tai kada nors taps didžiausia pasaulyje sporto prekių parduotuvė ir šis verslas leis pasiekti pačią didžiausią jo svajonę - tapti stipriausios pasaulyje krepšinio lygos NBA žvaigždžių dienos rėmėju. Siekdamas tikslų, Andrius supranta, jog to vienas nepadarys, ir pasirinkęs partnerius pradeda dirbti komandoje.

Tačiau ar partnerių siekiai tokie patys? Ar tai padės lengviau pasiekti svajonę? Tai knyga apie paieškas, apie klaidas, apie vidines emocijas ir nesibaigiantį laisvės troškimą.


  • Autorius: Andrius Kolesnikas
  • Leidėjas: Andrius Kolesnikas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094752704

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-07

Puiki knyga.

2021-09-08

2020-03-31

2020-03-31

2020-03-31

Nekompetentingas ir dar pagiežingas autorius, nepatiko labai, perskaičiau apie jį pakeičiau nuomonę į blogą.

2019-10-17

2019-08-24

2019-07-17

2019-06-21

2019-05-21

Labai patiko ir perskaičiau kaip niekada greitai. Aprašytos tikros emocijos - nuo euforijos iki sugniuždymo ir vėl noro atsikelti. Turėtų perskaityti ne tik pradedantys verslininkai, tačiau ir ieškantys knygų apie tikrus jausmus, nors ir nebūtinai pačius maloniausius.

2019-05-11

Toks jausmas, kad perskaičiau savanaudžio isteriko dienoraštį į pasaulį žiūrinti tik iš savo varpinės... net pikta skaityti buvo, kaip žmogus nesupranta verslo ir viską suasmenina.

2019-05-04

2019-04-25

Parašykite atsiliepimą apie "Gero nešiojimo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Andrius Kolesnikas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gero nešiojimo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gero nešiojimo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gero nešiojimo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gero nešiojimo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Kolesnikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gero nešiojimo" perkama kartu