⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Geros žinios apie blogą elgesį: kodėl šiuolaikiniai vaikai kur kas mažiau drausmingi ir ką dėl to daryti

Kaina: 13,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 13.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Geros žinios apie blogą elgesį: kodėl šiuolaikiniai vaikai kur kas mažiau drausmingi ir ką dėl to daryti" aprašymas

Knygoje „Geros žinios apie blogą elgesį" apie tai kodėl šiuolaikiniai vaikai kur kas mažiau drausmingi ir ką dėl to daryti?

Paradoksas - šiuolaikiniai tėvai skiria savo vaikams daugiau laiko ir energijos nei buvo įprasta per visą žmonijos istoriją. Paradoksas - būtent dabar tėvams sunkiausia vaikus drausminti ir sulaukti tinkamo elgesio.

Mūsų dažniausiai naudojami būdai ir idėjos išmokyti vaikus tvarkos, disciplinos ir dėmesingumo, neveikia. Matyt, jie paseno. Lygiai taip pat, kaip paseno laidiniai telefonai. Tėvai vis dažniau skundžiasi tuo, kad vaikai neklauso ir kad jokios jų žinomos auklėjimo priemonės neveikia. Ir tai nėra tėvų fantazijos. Moksliniai tyrimai rodo, kad šiuolaikiniai vaikai mažiau drausmingi nei jų bendraamžiai prieš dešimtmetį.

Katherine Reynolds Lewis atliko šiuolaikinių auklėjimo metodų analizę ir suprato kaip elgtis, kad pasikeistų įprastas (nepageidaujamas) vaiko elgesys.

Perskaitęs šią knygą, tėvai žvelgs į savo vaiką ne išsigandę, o susidomėję -  jie žinos, kaip sutarti su vaiku, kaip ir ką kalbėti, kad jis išgirstų ir klausytų. Jūs suprasite savo vaiką ir... išvengsite chaoso šeimoje.

Nieko nestebina, kad kiekviena ankstesnė karta skeptiškai vertina naująją. Tačiau šiandien su tuo sutinka net specialistai - dabartinius vaikus kontroliuoti vis sunkiau. Jiems sunku bendrauti, jie nenori eiti iš namų, arba priešingai, sunkiai valdo emocijas ir negali susikaupti. Savaime suprantama, šiais laikais vaikus sunku sudominti bet kuo, išskyrus žaidimus. Tačiau ką daryti, jei situacija tampa nekontroliuojama? Mokytojai skelbia - pirmokai negali ramiai išsėdėti net kelių minučių, jiems vis sunkiau valdyti savo elgesį bei emocijas. Statistika rodo, kad pusė dabartinių vaikų būdami 18-os susidurs su elgesio sutrikimais ar priklausomybėmis.
Kaip išvengti tokio niūraus scenarijaus?

Katherine Reynolds Lewis stebėdama vakarieniaujančias šeimas, kalbėdama su mokyklų psichologais, studijuodama naujausius šios srities psichologijos tyrimus ir analizuodama savo vaikų elgesį sukūrė naują auklėjimo teoriją. Ji sako, kad seni metodai, tokie kaip griežtas auklėjimas ar bandymas apsaugoti vaikus nuo bet kokių neigiamų patirčių neišsprendžia problemos, tik dar labiau ją pagilina.  Pamirškite ankstesnius auklėjimo metodus. Jie diskredituoja tėvų autoritetą. Žurnalistė supažindina su kitokiu auklėjimu, kuris užtikrins, kad vaikas užaugs pasitikinčiu žmogumi ir savarankiška asmenybe. Galbūt verta atsisakyti bausmės ir atlygio metodo ir užuot gydžius simptomus, bandyti suprasti nepageidaujamą elgesį lemiančias priežastis? Ir žinoti, kad problema, kuri šiandien atrodo neįveikiama, dažnai yra tik natūrali vaiko vystymosi pakopa.

Knygos autorė Katherine Reynolds Lewis – daug apdovanojimų pelniusi laisvai samdoma žurnalistė. Jos straipsniai spausdinami tokiuose leidiniuose tokie leidiniai The Atlantic, Bloomberg Businessweek, Fortune, The New York Times, Parade, Slate, The Washington Post and Working Mother. 2015 m. liepos mėn. žurnalas Mother Jones paskelbė pirmąj Lewis straipsnį, skirtą vaikų auklėjimui. Tekstas buvo paskelbtas MotherJones.com ir po kelių dienų tapo pačiu skaitomiausiu straipsniu tinklalapio istorijoje - 4 milijonai peržiūrų, 790 nuorodų į Facebook, šeši tūkstančiai „like“ ir devyni šimtai aštuoniasdešimt komentarų.

Katherine Lewis rašo: „Tik tada aš supratau, kad paliečiau šiuolaikinės kultūros atvirą nervą. Įsivaizduokite mano nustebimą, kai aš supratau, kad milijonai žmonių susiduria su tokiomis pačiomis baimėmis, kovoja su tomis pačiomis problemomis ir ieško jų sprendimo. Tėvai ir mokytojai iš viso pasaulio rašė man, kad mano straipsnis pakeitė jų požiūrį į vaikus. Mano tekstas buvo skaitomas konferencijose ir universitetuose." Taip gimė knyga.

Katherine Lewis  su pagyrimu baigė fizikos studijas Harvardo universitete, su vyru Brianu augina tris vaikus, gyvena Vašingtone.

Iš anglų kalbos vertė Agnė Sūnaitė


  • Autorius: Katherine Reynolds Lewis
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025527

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Geros žinios apie blogą elgesį: kodėl šiuolaikiniai vaikai kur kas mažiau drausmingi ir ką dėl to daryti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Katherine Reynolds Lewis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Geros žinios apie blogą elgesį: kodėl šiuolaikiniai vaikai kur kas mažiau drausmingi ir ką dėl to daryti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Geros žinios apie blogą elgesį: kodėl šiuolaikiniai vaikai kur kas mažiau drausmingi ir ką dėl to daryti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Geros žinios apie blogą elgesį: kodėl šiuolaikiniai vaikai kur kas mažiau drausmingi ir ką dėl to daryti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Geros žinios apie blogą elgesį: kodėl šiuolaikiniai vaikai kur kas mažiau drausmingi ir ką dėl to daryti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Katherine Reynolds Lewis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Geros žinios apie blogą elgesį: kodėl šiuolaikiniai vaikai kur kas mažiau drausmingi ir ką dėl to daryti" perkama kartu