0

Pirkėjų atsiliepimai

Gerųjų žmonių šešėliai. Psichologinės išpažintys ir esė

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gerųjų žmonių šešėliai. Psichologinės išpažintys ir esė" aprašymas

Pacientai psichoterapeutams kasdien išpažįsta paslaptis, kuriomis su niekuo nedrįsta pasidalyti. Jų klausymas virsta privilegija. Paslaptys leidžia pažvelgti iš užkulisių, todėl kaukės tampa visiškai nebeįdomios. O kai kada jos padeda kurti tekstus, atsirasti tam, kas ilgai tūno slapčiausioje kertėje...

„Psichoterapeutės Genovaitės Petronienės knygoje „Gerųjų žmonių šešėliai“ meistriškai ir subtiliai kuriamas psichologinis dvasios liga sergančiojo portretas, jo neschematizuojant, o priešingai, paverčiant trumpu, grakščiu ir, svarbiausia, įtaigiu prozos kūriniu. Sykiu tai ir tikslus mūsų laikų, įvairiomis formomis žalojančių žmogiškąjį unikalumą, atvaizdas. Tad būsimo šios knygos skaitytojo smalsumas ne vien sužadinamas ir provokuojamas. Jam tarsi leidžiama pažvelgti į žmogaus dvasios slėpinius, ten, kur dažniausiai dėl pačiam nepaaiškinamų priežasčių labiausiai gelia ir skauda. Tai labai šiuolaikiška ir empatiška knyga, padedanti susivokti, pamatyti savo bruožus kitame, galimas daiktas, labiau kenčiančiame.“
Julius Keleras

„G. Petronienės tekstai epizodiškai atskleidžia įvairių žmonių gyvenimo vingius – tai paremta psichoterapeutės, psichologės darbo patirtimi. Čia atsiveria įdomūs personažai su savo sudėtingomis, vis kitokiomis gyvenimo aplinkybėmis, prieštaringais santykiais su aplinka. Autorė daug nekomentuodama ir, neprimesdama savo požiūrio, parodo žmonių psichologiją, jų vidines problemas. O esė autorė jau kai ką apibendrina, daro išvadas, kalba kaip gydytoja.“
Laimantas Jonušys

Genovaitės Petronienės knyga „Gerųjų žmonių šešėliai“ – knyga sudaryta iš trijų rūšių tekstų – klientų išpažinčių, asmeninių kūrybinių impresijų ir atskiras išpažintis bei impresijas apjungiančių refleksijų – esė. Išpažintys ir impresijos panardina į jausmų tirštumą, gyvenimo detales, o refleksijos suteikia mokslinių žinių ir atskleidžia analizės gylį.

Iliustruojamos ir nagrinėjamos temos – depresyvumas, obsesija, paranoja, psichopatija, narcisizmas, mazochizmas, beprotybė, paauglystė, vienatvė, meilės priklausomybė, jautrumas, kūrybiškumas.

Knygoje „Gerųjų žmonių šešėliai. Psichoterapinės išpažintys ir esė“ rasite ir juodojo humoro, ir skausmo, ir įkvepiančių pasakojimų.


  • Autorius: Genovaitė Petronienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090149713

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gerųjų žmonių šešėliai. Psichologinės išpažintys ir esė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gerųjų žmonių šešėliai. Psichologinės išpažintys ir esė", Genovaitė Petronienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Genovaitė Petronienė su knyga "Gerųjų žmonių šešėliai. Psichologinės išpažintys ir esė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gerųjų žmonių šešėliai. Psichologinės išpažintys ir esė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genovaitė Petronienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gerųjų žmonių šešėliai. Psichologinės išpažintys ir esė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gerųjų žmonių šešėliai. Psichologinės išpažintys ir esė" perkama kartu