0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Gerumo dienoraštis

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 8,89 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 4.40 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gerumo dienoraštis


2021-04-30 8.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gerumo dienoraštis" aprašymas

Leonas Logothetis – užkietėjęs nuotykių ieškotojas, charizmatiškas oratorius ir filantropas. Tačiau taip buvo ne visada. Nuolatinis skubėjimas, nuovargis ir nervinė įtampa – tokia daugelį metų buvo jo kasdienybė, dirbant biržos makleriu Londone, kol vieną dieną jis tiesiog nebeapsikentė ir pasirinko gyvenimą kelyje. Kelionėse, tarsi savaime, prisipildė įkvepiantys "Gerumo dienoraščio" puslapiai.


Iš Los Andželo Leonas iškeliavo senoviniu motociklu ir neįtikėtina – juo apskriejo kone visą Žemės rutulį. Kelyje sutikti žmonės padėdavo jam rasti nakvynę, dalijosi maistu, parūpindavo degalų; jų dosnumo pakako, kad jis apkeliautų visą JAV, Europą, Indiją, Kambodžą, Vietnamą. Įsitikinęs, kad vertingiausia pasaulyje valiuta – gerumas, keliautojas už gera mokėjo geru, visam laikui pakeisdamas pakeliui sutiktųjų gyvenimus: atstatydavo sugriautus namus, apmokėdavo varge augančių vaikų mokslus, atminimui palikdavo vertingų dovanų.


"Leon Logothetis - tikėjimo žmogus, bet ne tokio tikėjimo, kuris plevena tik šventyklose ir bažnyčiose. Tikėjimas žmonija įkvėps ir jus, skatins tapti geresniu savo paties antrininku."


Catherine Hamm. "Los Angeles Times", kelionių redaktorė


"Gerumo dienoraštis"
– tai pažintis su spontanišku ir neįtikėtinu nuotykių pasauliu, kuri primins, jog verta tikėti žmonėmis, įkvėps plačiai atvertomis širdimis priimti ir patiems dovanoti gėrį.

Ši knyga yra vieno vieno žmogaus gerumo paieškos ir siekis keisti žmonių gyvenimus visame pasaulyje."Gerumo dienoraštis įkvepia tiek vilties! Skaitytojai kviečiami tapti ne tik keliautojais, bet ir tikrais gerumo ambasadoriais."

Frances Cole Jones, tinklaraštininkė knygos "The Wow Factor" autorė


Iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė

  • Autorius: Leon Logothetis
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9785415023998

Parašykite atsiliepimą apie "Gerumo dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Leon Logothetis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gerumo dienoraštis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gerumo dienoraštis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gerumo dienoraštis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gerumo dienoraštis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leon Logothetis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gerumo dienoraštis" perkama kartu