0

Gerumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gerumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 8x11, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9955-06-150-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gerumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė" aprašymas
Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė.
"Gerumo žodžiai" - maža knygelė, kurioje pateikiamos daugelio įžymių pasaulio žmonių mintys ir pastebėjimai apie vieną vertingiausių savybių - gerumą, apie tai, kiek daug gyvenime jis mums reiškia. Tai - puiki dovana žmogui, kuriam norite nuoširdžiai atsidėkoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Gerumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gerumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė, kurią skaitytojams dovanoja Helen Exley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Helen Exley su knyga Gerumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gerumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Exley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gerumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gerumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė" perkama kartu