0

Gestai

  • Nuolaida knygai -65%
Kaina internetu: 3,19 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 5.80 € (65%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gestai

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9785415022151

2020-10-31 3.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gestai" aprašymas

Ignacy Karpowicz (1976 m.) – vienas talentingiausių šiandienos lenkų romanistų, vertėjas, keliautojas. Ketvirtasis jo romanas "Gestai" 2009 m. nominuotas žymiausiai Lenkijos literatūrinei premijai Nike.

Romane 40 skyrių – 40 Gžegožo gyvenimo metų: išblukusios atsiminimų skaidrės, dabarties fragmentų kaleidoskopas. Keturiasdešimtmetis teatro režisierius bijo gyventi ir mirti, neleidžia sau mylėti ir nekęsti, trokšta kad visa būtų praeityje, o priekyje tiktai laimė ir sklerozė. ...kol vieną dieną nudvesia didžiulis jo motinos šuo, ilgus metus buvęs artimiausias jos draugas. Gžegožui tenka pasirūpinti ne tik juo, bet ir motina, kuri visą gyvenimą į sūnų kreipiasi tik vardininko linksniu – lyg nelaukdama iš jo atsakymo, lyg nesitikėdama, kad atsilieps... Dabar jiedu gimtojoje Balstogėje kartu. Kartu atskirai. Iki mirtis juos išskirs...

Parašykite atsiliepimą apie "Gestai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gestai, kurią skaitytojams dovanoja Ignacy Karpowicz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ignacy Karpowicz su knyga Gestai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gestai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ignacy Karpowicz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gestai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gestai" perkama kartu