BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gęstanti šviesa

Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gęstanti šviesa " aprašymas

„Gęstanti šviesa“ yra antras lietuvių skaitytojų susitikimas su škotų rašytoju Stuartu MacBride. Tiksliau – antras susitikimas su detektyvu Loganu Makrėjumi, pagrindiniu romanų ciklo apie nusikaltimus ir jų tyrimus Aberdyne, herojumi. Loganas Makrėjus yra greitas, sumanus, bet nesėkmių persekiojamas policijos seržantas, kuris ir vėl turi stoti į kovą su serijiniu žudiku. Įvykiai, aprašyti romane „Gęstanti šviesa“ vyksta praėjus metams po istorijų, pateiktų debiutiniame ciklo romane „Šaltas granitas".

Lietingame Aberdyne kažkas padega iš pažiūros negyvenamą namą. Bet gaisro metu žūsta šeši ten vis tik buvę žmonės. Prasidėjus tyrimui paaiškėja, kad padegėjas užblokavo visus galimus pasitraukimo kelius ir stebėjo, kaip nelaimėliai žūsta ugnyje. Kitą dieną dokuose atrandama žiauriai nužudyta prostitutė. Į tyrimą įtraukiami visi Aberdyno policininkai, o Loganui atitenka nužudytos prostitutės byla. Jos tyrimas įgauną pagreitį, kai po kelių dienų atrandamas dar vienos nužudytos moters kūnas. Visos aplinkybės kalba apie tai, kad mieste siaučia serijinis žudikas.

Tuo pačiu metu romano „Gęstanti šviesa“ herojus turi didelių bendradarbiavimo su savo kolegomis problemų. Ir tai dar ne viskas – seržanto veiklą tiria vidinė komisija, asmeninis gyvenimas komplikuojasi, o tyrimas kiekvieną akimirką tampa vis sudėtingesniu. Stuartas MacBride klampina seržantą į vis didesnes bėdas ir skaitytojui belieka spėlioti – ar pavyks Loganui Makrėjui susitvarkyti su problemomis darbe ir privačiame gyvenime?

Romano „Gęstanti šviesa“ recenzentai perspėja, kad knygą daug patogiau skaityti jau žinant pirmosios dalies, „Šalto granito“, įvykius, nes daugelis siužeto užuominų yra ankstesnio pasakojimo tęsiniai. Bet net ir pradėję skaityti Stuartą MacBride nuo antrosios knygos, pajusite unikalų škotiško miesto gatvių klimatą ir pasinersite į įvykius, kupinus juodo, ironiško humoro.

Įdėmesni skaitytojai pastebės, kad romane Stuartas MacBride dažnai vartoja žodį „granitas“. Atkakliausieji suskaičiavo, kad jis panaudotas septyniolika kartų. Atsakymas į šią nedidelę mįslę yra paprastas – Aberdynas turi antrą, neformalų pavadinimą – „Granito miestas“. Šitaip ir pirmojo ciklo pavadinimas įgyja naujas reikšmes. O jas suprasti būtina, nes Stuartas MacBride jau parašė šešiolika knygų iš seržantui Loganui Makrėjui skirto ciklo.

Iš anglų kalbos vertė Margarita Vilpišauskaitė


  • Autorius: Stuart MacBride
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267065

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gęstanti šviesa "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gęstanti šviesa ", Stuart MacBride. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stuart MacBride su knyga "Gęstanti šviesa " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gęstanti šviesa " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stuart MacBride. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gęstanti šviesa " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gęstanti šviesa " perkama kartu