⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gimdymas su šypsena

3.9
(16 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-12-12

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 6.49 SoldOut

Knygos "Gimdymas su šypsena" aprašymas

Ar įmanoma pagimdyti natūraliai ir be skausmo? Knygos „Gimdymas su šypsena“ autorius Romualdas Šemeta teigia, kad tikrai taip! Leidinyje jis atskleidžia skausmo priežastis ir būdus, kurie padės jo išvengti.

Gydytojas akušeris-ginekologas Romualdas Šemeta turi kelias dešimtis metų klinikinio darbo patirties. Jis yra natūralaus gimdymo šalininkas, mokymų tėvams organizatorius, prenatalinės psichologijos atstovas.

Knygoje „Gimdymas su šypsena“ autorius dėsto patarimus, kurie padės pasiruošti vienam reikšmingiausių gyvenimo įvykių. Kūdikio atėjimas yra svarbus momentas kiekvienai šeimai, tačiau nenustebinsime pasakydami, kad daugelis moterų šios akimirkos labai bijo.

Gimdymo procesas, nors ir laukiamas, bet daugeliui asocijuojasi su skausmu ir kančiomis. Moterys renkasi nuskausminamuosius, tikisi Cezario operacijos ir viskas tik iš didelės skausmo baimės. Tačiau ši baimė pirmiausiai gimsta mintyse ir tarpsta tarsi gerai kurstomas laužas, kurį kūrena netinkamas nusistatymas ir neteisingos žinios. Autorius Romualdas Šemeta pasiryžęs padėti įveikti išankstinius stereotipus, kad gimdymas būtinai bus labai skausmingas.

Jo dėstomi principai yra paremti Mentalinio gimdymo metodika. Tiksliau įsitikinimu, kad kūdikio gimimas nei anatomiškai, nei fiziologiškai nėra priežastis skausmui. Skausmo ribos nustatomos moters mintyse ir būtent todėl vienoms pagimdyti sekasi lengviau, o kitos kankinasi skausmuose.

Romualdas Šemeta leidinyje „Gimdymas su šypsena“ rašo ne kaip pašalinti skausmą, o akcentuojasi į tai, kaip jo išvengti. Autoriaus siūlomi patarimai remiasi neurolingvistiniu programavimu bei norų vizualizavimu. Pagrindinis viso to tikslas – atsikratyti psichologinių skausmo priežasčių, kurias sukelia neteisingos išankstinės nuostatos.

Gydytojas griauna populiarius mitus apie gimdymą, skatina į jį žiūrėti su vaizduote, atsikratyti įsisenėjusių klaidingų minčių, kurios remiasi tik gandais. Rezultatas jus nudžiugins, nes gimdymas taps ne kančia, o mažo žmogaus atėjimo į pasaulį švente.

Mentalinio gimdymo metodas skatina problemų ieškoti ne fiziologijoje, o savo smegenyse. Siūlomi patarimai ir realūs pavyzdžiai padės pasiruošti gimdymui, daugiau sužinoti apie šį procesą, labiau pasitikėti savimi, žiūrėti kūrybiškai. Ir nors šią akimirką tai skamba neįtikėtinai – gimdymas be kančių tikrai yra įmanomas!

Suprantama, vien žinoti, kad viskas slypi mūsų smegenyse neužtenka. Todėl Romualdo Šemetos knygoje rasite patarimų, kaip atsikratyti baimių ir suformuoti naujų įpročių, kurie gimdymo metu suveiks automatiškai.

Autorius aptaria moters fiziologinius ypatumus, nėščiosios neigiamų emocijų poveikį kūdikiui. Jis supažindina su natūralaus gimdymo filosofija ir privalumais, aptaria įvairias nesėkmingo gimdymo priežastis, kalba apie mamos ir vaiko bendravimo po gimdymo reikšmę, prieraišumo svarbą.

Knygoje rasite ir atsakymus, kokios aplinkybės daro įtaką vaiko psichinei sveikatai. Žinoma, daug dėmesio skiriama skausmui ir su juo susijusiems stereotipams. Gydytojas aptaria istorinį ir religinį požiūrį, skausmo atsiradimo priežastis, baimes, kurios kyla dar prieš pastojant, taip pat tas, kurios atsiranda nėštumo metu.

Supažindinęs su teorija ir psichologinio skausmo priežastimis gydytojas siūlo dešimties žingsnių mentalinį gimdymo metodą. Kiekvienam žingsniui aptarti skiriamas vienas knygos „Gimdymas su šypsena“ skyrelis. Pagrindinė idėja, kad pakeitus mąstymą, pasikeis ir gyvenimas.

Knygos rengėjas teigia, kad susistemino daugybės metų patirtį, kurią įgijo klinikinės praktikos metu.

Romualdas Šemeta – gydytojas akušeris-ginekologas. Jis turi daugiau nei trisdešimt metų klinikinės patirties. Taip pat veda besilaukiančių tėvų mokymus. Autorius yra Amerikos ir Rusijos Prenatalinės ir perinatalinės psichologijos bei sveikatos asociacijų narys, Lietuvos Perinatalinės psichologijos ir medicinos asociacijos prezidentas.

Gydytojas Romualadas Šemeta – natūralaus gimdymo šalininkas, propaguoja neurolingvistinį programavimą, akušerijoje taiko savo sukurtus metodus.

Knyga „Gimdymas su šypsena“ pirmą kartą pasirodė 2012-ais metais. Ji sulaukė itin didelio susidomėjo, o dėl inovatyvių metodų – prieštaringų vertinimų. Leidinio tiražas buvo papildytas ir pakartotas. 2017-ais metais išleista knyga „Sąmoningas ruošimasis tėvystei“ taip pat labai populiari tarp visų būsimų tėvų. Leidinyje kalbama panašiomis temomis, tai yra apie psichologinį pasirengimą gimdyti.

Ruošiatės tėvystei? Sudomino trumpas aprašymas? Nelaukite! Kviečiame knygą įsigyti internetu jau dabar. Pirkti online rasite ir daugiau įvairių žanrų bei siužetų knygų ir tėvams, ir vaikams. Turime tiek leidinių apie tėvystę, tiek grožinės literatūros apie įdomių veikėjų nuotykius! Rinktis paprasta! Pasidomėkite atsiliepimais ir apžvalgomis, taip pat peržiūrėkite santrauką su aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi. Ieškote gerų kainų ir norite apsipirkti pigiau? Apsilankykite akcijų ir išpardavimų skiltyje!


  • Autorius: Romualdas Šemeta
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050301

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-12

Knygoje kartojasi ta pati informacija kelis kartus. Jeigu esate realistai - knygos nepirkite.

2021-12-12

2021-12-09

2021-06-02

Gailiuosi pirkusi... nesuprantu kame tos knygos gerumas. Labai jau subjektyvi nuomonę, patirtis patirtim, bet manęs neįtikino.

2021-05-21

Na, nepagimdysite Jūs su šypsena, mielosios, neturėkite iliuzijų, būkit ramios. Knyga duos vertingų patarimų apie kvėpavimą, nusiteikimą ir susivokimą svarbiausiu kiekvienos moters gyvenimo momentu. Visi sunkumai, skausmas ir siaubas gimdymo metu pasimirš, kai prieš akis matysite dalelę savęs, kuriai suteikėte gyvybę.

2021-05-13

Pritariu Evelinai, visų pirma, jog joks vyras NIEKADA nesupras ką moteris patiria gimdydama. Taip, R. Šemeta, turi labai didelę ir gausią praktiką, tačiau reikia nepamiršti jog tas žinovo tonas tikrai neišpręs moters skausmų. Nes gimdo ne jis. Atmetus pykčio priepuolus skaitant, yra ir visai teigiamų dalykų.

2021-05-11

Jus juokaujate su savo 5 zvaigzdem???!
Knyga visiskas slamstas. Pirmiausia, tai knyga apie gimdyma kuria parase VYRAS! is kur jam zinot, kaip lengva gimdyt, kai nera ant saves patyres?
Viskas kas parasyta gryna nesamone, jokia meditacija nelb pades. Tuo labiau tokiais komplikuotais gimdymais kaip mano. Nusiteikinek kaip nori, paskui yra kaip yra... knyga daugiau zalos negu naudos padare. Nes kaltinau save ir galvojau, va kaip joms lengva buvo.... taciau kai paanalizuoji tuos teigiamus atsiliepimus kaip kazkamtai ji padejo, matai, kad viskas surezisuota ir parasyta vieno zmogaus.

2021-05-11

Pirkau žmonai. pradėjo skaityti ir nebaigė. sakė labai bauginanti knyga, sukėlusį tik didesnę baimę gimdyti. Visiškai ne mūsų vaibo knyga.

2021-05-06

Pirkau dovanų. O knyga verta perskaityti kiekvienai besilaukiančiai. Tiesiog puiki!

2021-04-29

Nuostabi knyga!Skaitant sukėlė pačias geriausias emocijas, tikrai rekomenduoju visoms besilaukiančioms.

2021-04-22

Labai gera knyga! Pirkau ja prieš 2 metus kaip laukiausi pirmagimio. Tikrai Išsami knyga ir verta dėmesio. Aprašyta daugybė smulkmenų, kurios tuo metu yra reikšmingos. Tikrai rekomenduoju.

2021-04-14

Patiko moterų pateikta patirtis gimdant, kai kurie patarimai tikrai padėjo.

2021-04-13

Labai naudinga, lengvai skaitoma knyga.

2020-06-21

Man si knyga labai padejo nusiteikti gimdymui. Ir nors objektyviai gimdymai buvo komplikuoti, pernesiau juos lengvai. Rekomenduoju.

2020-06-08

Nepirkit šitos knygos. Joje nieko nesužinosit apie gimdymą, apie tai, kad ne visada gimdyme viskas vyksta natūraliai ir be skausmo. Net nesužinosit kaip lengviau iškęsti sąrėmius. Ši knyga tai smegenų plovimas kaip jūs gimdysit be skausmo. Na taip, yra tie keli procentai laimingųjų. Bet didžiojo dalis gimdo kaip gimdo, tai nėra kažkas baisaus, ir nusišypso visos užgimus kūdikiui. Bet, šita knyga kelia pavojų moterims pateikdama nerealų scenarijų. Po to ir serga vargšės depresijom, prisigalvoja ir kaltina save dėl gimdymo traumų, nors pagimdė sveiką kūdikį! Man nepriimtinaa šitoks neatsakingumas, šarlatanizmas. Čia tas pats, kaip ir kūdikiai visi skirtingi, ir ta mama, kuriai gimė ramus kūdikis, galvoja, kad tai jos nuopelnas ir kraipo galvą kalbėdama su kita, kurios kūdikis yra reiklesnis. Nors nei viena kažką padarė gerai, nei kita kažką daro blogai. Jei jums pavyks pagimdyt lengvai, jums tiesiog pasisekė ir valio. Bet geriau nusiteikit normaliam gimdymui, su visais įmanomais scenarijais, ir mintyse galvokit apie sveiką vaikelį.

2019-03-17

Mano požiūrį į gimdymą ši knygą tikrai pakeitė. Be vargo pagimdžiau du puikius vaikelius :) Pats gimdymo procesas tetrukdavo vos pusvalandį, neskaitant sąrėmių pasireiškimo, nuvykimo į ligoninę ir apžiūros. Vaikai būdavo labai ramūs.
Knygą rekomenduoju perskaityti visoms būsimoms mamytėms! Ir įvertinkite savo būklę, pasitikėkite gydymo įstaigų darbuotojais. Nurimęs moters organizmas tarsi "išjungia" skausmus (mano atveju net plyšimas ir siuvimas - lyg uodo įkandimas :) ), nes įvyksta kažkas stebuklingo. Norint tai suvokti - reikia būti sąmoningam. Laimingo gimdymo!

2012-04-17

Puiki knyga! Labai rekomenduoju visoms besilaukiančioms - ji tikrai pakeis Jūsų požiūrį į gimdymą!

Parašykite atsiliepimą apie "Gimdymas su šypsena"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Nėštumo, gimdymo ir kūdikio priežiūros knygos

Romualdas Šemeta pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gimdymas su šypsena", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gimdymas su šypsena" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gimdymas su šypsena" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gimdymas su šypsena"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Šemeta tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gimdymas su šypsena" perkama kartu