0

Gimdymas su šypsena (2-as pataisytas leidimas)

  • Nuolaida knygai -44%
3.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 4.90 € (44%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-06-21 N

Man si knyga labai padejo nusiteikti gimdymui. Ir nors objektyviai gimdymai buvo komplikuoti, pernesiau juos lengvai. Rekomenduoju.

Informacija

Gimdymas su šypsena (2-as pataisytas leidimas)

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786098050301

2020-10-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gimdymas su šypsena (2-as pataisytas leidimas)" aprašymas

Nauja Romualdo Šemetos knyga "Sąmoningas ruošimasis tėvystei".


Kodėl viena moteris pagimdo natūraliai ir lengvai, o kita kankinasi gimdymo metu?

Ar mūsų protas gali atsakyti į šį klausimą?

Tai, ką gali pasiekti kiekviena moteris, neturi ribų. Ribas susikuriame patys savo mintyse.

Knygoje "Gimdymas su šypsena" pateikiamas kitas požiūris į gimdymo procesą, supažindinama su Mentalinio gimdymo metodika (MGM). MGM teorinis pagrindas – įsitikinimas, kad gimdymas, kaip ir bet koks kitas fiziologinis procesas, neturi būtinų, įgimtų ar paveldimų anatominių-fiziologinių skausmo priežasčių.


Knygoje "Gimdymas su šypsena" kalbama ne apie gimdymo skausmo pašalinimo metodus, o apie skausmo išvengimą. Naudojama Neurolingvistinio programavimo, efektyvaus gimdymo modeliavimo pagal savo norą, metodika. Svarbiausias MGM uždavinys – skausmo profilaktika, pašalinant pagrindinę – psichologinę – skausmo priežastį, neutralizuojant neteisingas, neigiamas nuostatas.

Jeigu jūs norite sugriauti esančius mąstymo apie gimdymo kančias stereotipus, įjungti savo vaizduotės jėgą ir įtraukti į savo gimdymo procesą visą kūrybinį potencialą – ši knyga jums.

Čia pateikta Mentalinio gimdymo metodika jau padėjo daugeliui moterų suprasti, kad naujos idėjos ir nestandartiniai sprendimai slypi paslaptingame galvos smegenų dešiniajame pusrutulyje.

Autorius pateikia naujų idėjų ir gimdymo metodikų, kurios padėjo moterims suvaldyti gimdymo baimę, pagimdyti natūraliai bei lengvai. Specialūs pratimai ruošiantis gimdymui padės jums surasti ir panaudoti savo smegenų kūrybinius resursus.

Mintis apie tai, kad moteris gimdyti gali be kančių, atrodo, revoliucinė, daug kam nepriimtina, todėl dauguma moterų vis dar gimdo su nuskausminimu.

Unikali psichologinio sveikatinimo metodika ištrauks jus iš baimių, stresų klampynės. Knygoje pateikiami būdai, pratimai ir elgesio strategijos suformuos naujus įpročius, jūs pradėsite juos taikyti automatiškai, lyg pasinersite į nematomą gaubtą, patikimai saugantį nuo gimdymo baimės.


Perskaitę šią knygą "Gimdymas su šypsena", sužinosite:

• kodėl bijote gimdymo;

• kodėl atsiranda skausmas;

• baimės, fobijų pašalinimo būdus;

• kaip nebūti gimdymo auka, o tapti savo Svajonių gimdymo kūrėja;

• natūralaus ir lengvo gimdymo veiksmingas metodikas.


"Ši knyga – tai trisdešimties metų klinikinės praktikos, daugiau nei dvidešimties metų jaunų šeimų ruošimo gimdymui patirties apibendrinimas, nuolatinis bendravimas su jaunomis šeimomis, stebėjimai, pamąstymai, rekomendacijos. Iš visų atsakymų, kuriuos man pateikė šimtai šaltinių, į galvą įstrigo vienintelė tiesa, kuri suteikia gimdymo procesui svarbios reikšmės. Jos esmė tokia: gimdymas – tai vizija, kuri priklauso nuo to, kokiame savo asmenybės brendimo laipsnyje yra šeima, kurdama ir išleisdama į gyvenimą naują gyvybę. Kuo atsakingesnis jūsų požiūris į šį procesą, tuo aiškesni ir platesni bus jūsų ir jūsų mažylio gyvenimo horizontai. Jūs išmoksite matyti kur kas daugiau, negu dabar manote, kad įmanoma. Todėl mėgaukitės kelione tuo keliu, kuriuo jis jus ves. Keista ir įdomu, kad kartais jo ilgis neviršija atstumo tik tarp dviejų jūsų minčių."


Romualdas Šemeta


Autorius – gydytojas akušeris - ginekologas Romualdas Šemeta – Amerikos
bei Rusijos Prenatalinės ir perinatalinės psichologijos bei sveikatos
asociacijų narys, Perinatalinės psichologijos ir medicinos asociacijos
(Lietuva) prezidentas, turi 30 metų klinikinės praktikos patirtį, virš
20 metų ruošia besilaukiančias šeimas gimdymui. 1997 m. stažavosi pas
žinomą pasaulyje natūralaus gimdymo šalininką, akušerį - ginekologą
Michel Odent (Londonas). 1999 - 2001 m. kasmet dalyvauta tarptautinėse
Perinatalinės psichologijos konferencijose. 2003 m. stažavosi „Gimdymas
ir perinatalinė psichologija”. 2007 m. dalyvavo pasauliniame
Perinatalinės psichologijos kongrese bei meistriškumo klasės apmokymuose
pas žinomą pasaulyje perinatalinės psichologijos specialistą,
perkamiausios knygos „The Secret Life of the Unborn Child” autorių Tomą
Verny (Kanada) ir pas JAV Prenatalinės ir Perinatalinės psichologijos
bei sveikatos asociacijos prezidentę, psichologę Barbarą Findeisen.2020-06-21

Man si knyga labai padejo nusiteikti gimdymui. Ir nors objektyviai gimdymai buvo komplikuoti, pernesiau juos lengvai. Rekomenduoju.

2020-06-08

Nepirkit šitos knygos. Joje nieko nesužinosit apie gimdymą, apie tai, kad ne visada gimdyme viskas vyksta natūraliai ir be skausmo. Net nesužinosit kaip lengviau iškęsti sąrėmius. Ši knyga tai smegenų plovimas kaip jūs gimdysit be skausmo. Na taip, yra tie keli procentai laimingųjų. Bet didžiojo dalis gimdo kaip gimdo, tai nėra kažkas baisaus, ir nusišypso visos užgimus kūdikiui. Bet, šita knyga kelia pavojų moterims pateikdama nerealų scenarijų. Po to ir serga vargšės depresijom, prisigalvoja ir kaltina save dėl gimdymo traumų, nors pagimdė sveiką kūdikį! Man nepriimtinaa šitoks neatsakingumas, šarlatanizmas. Čia tas pats, kaip ir kūdikiai visi skirtingi, ir ta mama, kuriai gimė ramus kūdikis, galvoja, kad tai jos nuopelnas ir kraipo galvą kalbėdama su kita, kurios kūdikis yra reiklesnis. Nors nei viena kažką padarė gerai, nei kita kažką daro blogai. Jei jums pavyks pagimdyt lengvai, jums tiesiog pasisekė ir valio. Bet geriau nusiteikit normaliam gimdymui, su visais įmanomais scenarijais, ir mintyse galvokit apie sveiką vaikelį.

2019-03-17

Mano požiūrį į gimdymą ši knygą tikrai pakeitė. Be vargo pagimdžiau du puikius vaikelius :) Pats gimdymo procesas tetrukdavo vos pusvalandį, neskaitant sąrėmių pasireiškimo, nuvykimo į ligoninę ir apžiūros. Vaikai būdavo labai ramūs.
Knygą rekomenduoju perskaityti visoms būsimoms mamytėms! Ir įvertinkite savo būklę, pasitikėkite gydymo įstaigų darbuotojais. Nurimęs moters organizmas tarsi "išjungia" skausmus (mano atveju net plyšimas ir siuvimas - lyg uodo įkandimas :) ), nes įvyksta kažkas stebuklingo. Norint tai suvokti - reikia būti sąmoningam. Laimingo gimdymo!

2012-04-17

Puiki knyga! Labai rekomenduoju visoms besilaukiančioms - ji tikrai pakeis Jūsų požiūrį į gimdymą!

Parašykite atsiliepimą apie "Gimdymas su šypsena (2-as pataisytas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nėštumas, gimdymas ir kūdikio priežiūra

Romualdas Šemeta parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gimdymas su šypsena (2-as pataisytas leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gimdymas su šypsena (2-as pataisytas leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gimdymas su šypsena (2-as pataisytas leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gimdymas su šypsena (2-as pataisytas leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Šemeta tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Gimdymas su šypsena (2-as pataisytas leidimas)" perkama kartu