0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gimdymo slėpiniai

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gimdymo slėpiniai" aprašymas

Ši knyga "Gimdymo slėpiniai" yra pirmasis bandymas Vydūno tekstą padaryti suprantamesnį šiuolaikiniam skaitytojui. Redaguojant laikytasi dviejų pagrindinių nuostatų. Visų pirma žiūrėta, kad išliktų nepakitusi minties prasmė. Antra – stengtasi, kad tekstas būtų suprantamas ir kuo artimesnis dabartinei norminei lietuvių kalbai. Be to, bandyta kuo labiau išlaikyti Vydūno rašybos stilių, taipogi jau primirštus senovinius bei jo paties sukurtus, tekstą gyvinančius žodžius. \


„Aš pasirinkau uždavinį nešti į savo tautiečių širdis visa tai, kas žadinti galėtų aukščiausias ir prakilniausias žmogaus jėgas."Gyvenimas tarsi lopšys supasi tarp dviejų begalybių: iki gimimo ir po mirties. Mus domina ir dažnai bijomės tos amžinybės, kuri laukia po mirties, tačiau amžinybė iki gimimo žmones mažai jaudina.


Užgimimas yra labai žymus įvykis žmogaus gyvenime. Bet gimimo nebūtų be pradėjimo. Todėl jis turėtų būti laikomas dar svarbesniu. Tačiau ir pradėjimas nėra žmogaus pradžia. Virš senovinės šventyklos durų skaitome: „Pažinki pats save". Tai reiškia be galo daug. Trumpai pasakius: „Išmanyk, kad esi dvasinės kilmės".


„Gimdymo slėpiniai" galėtų būti ryški kelrodė žvaigždė orientyrus praradusioje ir pasiklydusioje visuomenėje. Šioje knygoje "Gimdymo slėpiniai" išsakyta tiesa nepavaldi laikui, nes esmė nesikeičia. Šia prasme ši knyga yra amžina - ne fiziniu pavidalu, bet tekste slypinčia esme. Nors kartkarčiais toji esmė pamirštama, bet atėjus tam tikram laikui, ji vėl atrandama ir iškeliama. Gal šis laikas jau atėjo arba artinasi?


  • Autorius: Vydūnas
  • Leidėjas: Vydūno draugija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098158144

Parašykite atsiliepimą apie "Gimdymo slėpiniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gimdymo slėpiniai", Vydūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vydūnas su knyga "Gimdymo slėpiniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gimdymo slėpiniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vydūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gimdymo slėpiniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gimdymo slėpiniai" perkama kartu