0

Gimę nusikalsti

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gimę nusikalsti

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9789955138556

2021-03-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gimę nusikalsti " aprašymas

Britų rašytojos Kimberley Chambers vieną naujausių romanų (išleistas 2018 metais) „Gimę nusikalsti“ (Life of Crime) recenzentai vertina vienareikšmiškai – tai nepaprastai įraukiantis, šviežias, greitai perskaitomas, kupinas įtampos ir dramų kūrinys.

Romano herojaus Džeisono Ramplingo gyvenimo pradžia nebuvo labai gera, ir jis yra pasiryžęs panaudoti visą savo žavesį, protą ir išvaizdą, kad viską pakeistų, net jei dėl to tektų nusikalsti. Romano „Gimę nusikalsti“ istorija prasideda 1994 metais, prašmatniai ir stilingai tęsiasi iki 2010 metais, o tuomet Kimberley Chambers smogia stiprų siužetinį smūgį.

Rašytoja mezga į melodramą panašų pasakojimą, su įtaigiais herojų charakteriais ir energinga aplinka. Recenzentai pažymi, kad romanas „Gimę nusikalsti“ yra labai kinematografiškas. Stebėti socialinių būstų rajone gimusio ir augusio Džeisono Ramplingo kovą su likimu taip pat įdomu kaip stebėti kvapą gniaužiantį serialą. Ypač jautriai vaizduojami romano herojaus bendrakeleivių likimus. Melisa už Džeisono ištekėjo noriai ir džiūgavo, galvodama, kad ištraukė sėkmingą loterijos bilietą, bet metams bėgant laukti nežinia kur besibąstančio vyro nusibosta. Aišku, Melisa kaip pasiklojo, taip ir išsimiegojo, bet ar jį pasiryžusi ir toliau miegoti toje pačioje lovoje?

Džeisonas, atlikęs bausmę kalėjime, ketina pasitraukti iš nusikalstamo kelio, bet ne dabar, ne šią akimirką. Dar reikia atlikti vieną pelningą, visas problemas išspręsiantį reikalą. Tačiau šis Kimberley Chambers sugalvotas finalinis žaidimas gali pagrindiniam veikėjui kainuoti viską.

Kimberley Chambers gyvena Rytų Londone. Iki trisdešimt aštuonerių metų (tik jų sulaukusi ji parašė savo pirmą romaną) rašytoja vedė diskotekas, prekiavo kvepalais, vairavo taksi. Šiuo metu ji visą laiką skiria tik literatūrai. Autorė išleido vienuolika didžiulės sėkmės sulaukusių romanų. Kimberley Chambers kūriniuose atskleidžiamas rūstus Ist Endo nusikaltėlių gyvenimas. Jos išskirtinis stilius, kupinas ir humoro, ir šilumos, ir smurto, pelnė jai ištikimą ir vis augantį gerbėjų būrį. Romanas „Gimę nusikalsti“ iškart pateko ir kelias savaites išbuvo „Sunday Times perkamiausių knygų sąraše.

„Kvapą gniaužianti istorija, atspindinti šiurpią realybę“.
The Guardian

„Šiurpi istorija su pribloškiančia atomazga... Įtampa neapleidžia nuo pirmo iki paskutinio puslapio“.
OK

„Fantastiška istorija apie smurtą, išdavystes ir šeiminius ryšius... Lengva skaityti ir sunku padėti į šoną“.
News of the World

Iš anglų kalbos vertė Vilma Krinevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Gimę nusikalsti "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gimę nusikalsti , kurią skaitytojams dovanoja Kimberley Chambers. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kimberley Chambers su knyga Gimę nusikalsti jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gimę nusikalsti patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kimberley Chambers. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gimę nusikalsti palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gimę nusikalsti " perkama kartu