0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gimęs bėgti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 5.79 SoldOut

Knygos "Gimęs bėgti" aprašymas

„Karo žirgo“ autorius Michaelis Morpurgo’as parašė jaudinančią knygą apie ištikimą ir drąsų kurtų greihaundų veislės šunį - "Gimęs bėgti".

Kas rytą parku keliaudamas į mokyklą Patrikas žvalgosi, gal pamatys pelėsakalį, sklandantį ore ar įsitaisiusį ant kamino. Bet šįkart berniuko dėmesį patraukia keistai plūduriuojantis maišas. Jame kažkas cypsi ir juda!
Nusimetęs nuo pečių kuprinę Patrikas šoka į vandenį. Iš kanalo ištraukęs permirkusį maišą, jame randa penkis nuostabius šunyčius. Vieną iš jų, auksaspalvį mažylį, Patrikas iškart be galo pamilsta. Patrikas nieku gyvu nenori atiduoti jo Karališkosios žiauraus elgesio su gyvūnais prevencijos draugijai. Maldauja tėvų, kad šie jam paliktų nors vieną šuniuką. Iš pradžių tėvai nesileidžia į kalbas, ir Patrikas apsiašarojęs užmiega, o rytą jį pažadina mažylis kurtas, laižantis veidą! Berniukas pavadina šunelį Bičiuliu – pačiu geriausiu draugu.
Išties nuo tos dienos juodu beveik nebesiskiria. Patrikas gali valandų valandas gėrėtis, kaip Bičiulis skuodžia parko takais ar vaikosi voveres. Kurtų greihaundų veislės šuo pakeičia baugštaus berniuko gyvenimą – bet vieną dieną staiga pradingsta...
Šunį pavagia lenktyninių kurtų treneris, ir jam prasideda naujas lenktynių čempiono gyvenimas. Trenerio podukra Bekė pamilsta Bičiulį iš pirmo žvilgsnio ir duoda jam naują Skaistakio vardą. Bet kas bus, kai šuo nebegalės lenktyniauti?

Istorija apie lenktynių čempiono kurto gyvenimo kelionę nuo vieno šeimininko pas kitą verčia ir džiaugtis, ir liūdėti. Jam lemta patirti daug skaudžių ir malonių nuotykių, kol pavyks rasti tikruosius namus.

Michaelis Morpurgo’as yra vienas skaitomiausių Britanijos vaikų rašytojų, gavęs daugybę prizų, tarp jų Smarties, Rašytojų gildijos ir Blue Peter Book apdovanojimus. 2003–2005 m. jam buvo patikėta vaikų laureato misija, kurios tikslas skatinti raštingumą ir skaitymą visoje Jungtinėje Karalystėje, o2005 m. Knygų pardavėjų asociacija paskelbė šį rašytoją metų autoriumi.

Iš anglų k. vertė Nijolė Regina Chijenienė

  • Autorius: Michael Morpurgo
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090113271

Parašykite atsiliepimą apie "Gimęs bėgti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gimęs bėgti", kurią skaitytojams dovanoja Michael Morpurgo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michael Morpurgo su knyga "Gimęs bėgti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gimęs bėgti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Morpurgo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gimęs bėgti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gimęs bėgti" perkama kartu