0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Gimnazistė

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gimnazistė


2021-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gimnazistė" aprašymas
"Gimnazistė" - tai sukrečianti istorija apie mergaitę, kuriai teko patirti tremtinės, pabėgėlės ir kalinės dalią.

Rasos Katiliūtės knyga „Gimnazistė“ –tai sukrečianti istorija, papasakota remiantis tikrais įvykiais ir KGB dokumentais. Knygoje susipina trys pasakojimo gijos: viena gaivina mielus vaikystės prisiminimus tarpukario Lietuvoje, kita pasakoja apie šiurpią Sibiro būtį tremtyje, o trečiąją audžia KGB saugumas, atsainiai, nerūpestingai, vienu parašo brūkštelėjimu nulemdamas žmogaus likimą. Trys skirtingos pasakojimo linijos persipina, išsiskiria, vėl susitinka, sekdamos sukrečiančią istoriją apie mergaitę, kuriai teko patirti tremtinės, pabėgėlės ir kalinės dalią.

Knyga „Gimnazistė“, pirmiausia, skirta paaugliams ir jaunimui, įdomi ji bus ir tremtį išgyvenusiems žmonėms, jų šeimų nariams ir visiems besidomintiems lietuvių tautos istorija.

  • Autorius: Rasa Katiliūtė
  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099584119

Parašykite atsiliepimą apie "Gimnazistė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie tremtį

Rasa Katiliūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gimnazistė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gimnazistė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gimnazistė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gimnazistė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Katiliūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gimnazistė" perkama kartu