0

Pirkėjų atsiliepimai

Gimtoji vasaros debesija, arba Paskutiniai atodūsiai

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,49 €*
Sutaupote: 0,50 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gimtoji vasaros debesija, arba Paskutiniai atodūsiai" aprašymas

"Garbingas amžius prozon lenkia".
Šiuos žodžius žymusis rusų poetas ištarė neturėdamas nė trisdešimties. Dar tais laikais atrodė, jog poezija - jaunystės privilegija. Tik ta jaunystė ne visada su amžiumi sulygsta. Antai Albino Žukausko talentas visą savo galybę parodė kūrybinio gyvenimo pabaigoje. O ką skaitytojui lieka manyti, kai autorius siūlo naujų eilėraščių rinkinį žengdamas per 80-čio slenkstį? Nebent nusišypsoti ir būti atlaidžiam...

  • Autorius: Romas Sadauskas
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098089974

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gimtoji vasaros debesija, arba Paskutiniai atodūsiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gimtoji vasaros debesija, arba Paskutiniai atodūsiai", Romas Sadauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romas Sadauskas su knyga "Gimtoji vasaros debesija, arba Paskutiniai atodūsiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gimtoji vasaros debesija, arba Paskutiniai atodūsiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Sadauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gimtoji vasaros debesija, arba Paskutiniai atodūsiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gimtoji vasaros debesija, arba Paskutiniai atodūsiai" perkama kartu