0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ginekologinė endokrinologija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Ginekologinė endokrinologija


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ginekologinė endokrinologija" aprašymas

Vadovėlis "Ginekologinė endokrinologija" skirtas medicinos fakulteto studentams, gydytojams rezidentams, akušeriams - ginekologams ir šeimos gydytojams bei visiems besidomintiems reprodukcinės sveikatos problemomis."Pastaraisiais metais endokrinologijos mokslas atskleidžia naujų faktų apie kitimus įvairiais moters amžiaus laikotarpiais.

Įvairių ligų etiologija, patogenezė ir gydymas interpretuojami šiuolaikiškai, išdėstyti aiškiai ir glaustai.

Autoriai yra kvalifikuoti specialistai.

Mokomoji priemonė „Ginekologinė endokrinologija" yra tinkamas ir labai reikalingas leidinys studentams ir gydytojams."


Prof. habil. dr. Vacys Sadauskas


"Ginekologinė endokrinologija labai svarbi ir aktuali ginekologijos sritis.

Pastaraisiais metais atsirado daug endokrininės reprodukcinės sistemos reguliacijos, įvairių patologinių būklių etiopatoge-nezės, klasifikacijos, diagnostikos bei gydymo naujovių, įdiegtos naujos nevaisingų šeimų technologijos, pasikeitė požiūris į šeimos planavimą, klimakterinį laikotarpį.

Vadovėlis yra originalus, parašytas lakoniškai, gražiai iliustruotas ir pasirodo pačiu laiku."


Doc. dr. Marija Butylkina


"Šis vadovėlis puikiai tinka šiuolaikiniam studentui ir gydytojui, kuris tikisi glaustos, aiškios ir moksliniais įrodymais pagrįstos informacijos. Kiekvieno skyrelio apibendrinime skaitytojui pateikiami svarbiausi faktai, o literatūros šaltinių nuorodos suteikia galimybę papildomai pagilinti konkrečios temos žinias.

Vadovėlis turėtų tapti parankine knyga ne tik akušerija ir ginekologija besidomintiems žmonėms, bet ir kiekvienai moteriai ir merginai, norinčiai suprasti savo organizmo fiziologinius ypatumus ir pokyčius, atsirandančius įvairiais gyvenimo tarpsniais."


Justina Kačerauskienė KMU Medicinos fakulteto VI kurso studentė


  • Autorius: R. Nadišauskienė
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 87
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955686804

Parašykite atsiliepimą apie "Ginekologinė endokrinologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ginekologinė endokrinologija, kurią skaitytojams dovanoja R. Nadišauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar R. Nadišauskienė su knyga Ginekologinė endokrinologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ginekologinė endokrinologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė R. Nadišauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ginekologinė endokrinologija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ginekologinė endokrinologija" perkama kartu