0

Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

  • Leidėjas: Lietuvos muzikų sąjunga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9790599970648

2020-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
"Sukurtas naujas dainelių rinkinys vaikams „Gintaro karoliai". Jį gražiai „suvėrė" kompozitorė ir pedagogė Sonata Tamašauskaitė.
Rinkinyje - devynios dainelės, skirtos pradinių klasių solistams, ansambliams, chorams. Patiems mažiausiems patiks „Žemuogėlė", „Kai užaugsiu" ir „Muzikinis žaidimas", vyresniems - „Svajoklė", „Pasakų kraitė", „Gintaro karoliai", „Drugelis", mėginantiems dainuoti trimis balseliais „Gražiausia šalis - Lietuva".
Sonata, pati dirbdama su vaikais, žino, kad dainuodami jie mėgsta ploti, judėti, todėl beveik visose dainelėse rasime šių galimybių. Ši besikeičianti veikla, spalvinga harmonija, įdomi ritmika lemia, kad vaikus nesunku sudominti, jie mielai mokosi vis naujų dainelių.
Maloniai nuteikia nuoširdūs ir šilti poetės Noros Jazbutytės dainelių tekstai. Paprastais žodeliais parašyti eilėraščiai alsuoja meile tėvynei Lietuvai."

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos chorinio dainavimo ir dirigavimo metodinės grupės pirmininkė, jaunučių choro vadovė, mokytoja metodininkė Saulė KRIŠČIŪNAITĖ

"Ši dviejų autorių knygelė - tai tarsi graži, žydinti pieva. Ji įdomi, žaisminga ir kvepianti nuoširdumu. Kiekviena dainelė, kaip ryškus žiedas - įdomi, savita, profesionali ir labai miela. Vaikų pasauliui artimi užburiantys poetės tekstai kūrybiškai susijungia su muzikine idėja ir jai paklūstančiomis intonacijomis, ritminėmis improvizacijomis orginaliomis išraiškos priemonėmis. Visos jos lavina ne tik vokalinius įgūdžius, puoselėja muzikinius vaikų gabumus, bet ir suteikia daug malonių, smagių išgyvenimų, kūrybinio džiaugsmo, moko suprasti ir pažinti pasaulį."
Šilutės meno mokyklos direktorė, jaunučių ir jaunių choro vadovė Daiva PIELIKIENĖ

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu