⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui" aprašymas

"Sukurtas naujas dainelių rinkinys vaikams „Gintaro karoliai". Jį gražiai „suvėrė" kompozitorė ir pedagogė Sonata Tamašauskaitė.
Rinkinyje - devynios dainelės, skirtos pradinių klasių solistams, ansambliams, chorams. Patiems mažiausiems patiks „Žemuogėlė", „Kai užaugsiu" ir „Muzikinis žaidimas", vyresniems - „Svajoklė", „Pasakų kraitė", „Gintaro karoliai", „Drugelis", mėginantiems dainuoti trimis balseliais „Gražiausia šalis - Lietuva".
Sonata, pati dirbdama su vaikais, žino, kad dainuodami jie mėgsta ploti, judėti, todėl beveik visose dainelėse rasime šių galimybių. Ši besikeičianti veikla, spalvinga harmonija, įdomi ritmika lemia, kad vaikus nesunku sudominti, jie mielai mokosi vis naujų dainelių.
Maloniai nuteikia nuoširdūs ir šilti poetės Noros Jazbutytės dainelių tekstai. Paprastais žodeliais parašyti eilėraščiai alsuoja meile tėvynei Lietuvai."

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos chorinio dainavimo ir dirigavimo metodinės grupės pirmininkė, jaunučių choro vadovė, mokytoja metodininkė Saulė KRIŠČIŪNAITĖ

"Ši dviejų autorių knygelė - tai tarsi graži, žydinti pieva. Ji įdomi, žaisminga ir kvepianti nuoširdumu. Kiekviena dainelė, kaip ryškus žiedas - įdomi, savita, profesionali ir labai miela. Vaikų pasauliui artimi užburiantys poetės tekstai kūrybiškai susijungia su muzikine idėja ir jai paklūstančiomis intonacijomis, ritminėmis improvizacijomis orginaliomis išraiškos priemonėmis. Visos jos lavina ne tik vokalinius įgūdžius, puoselėja muzikinius vaikų gabumus, bet ir suteikia daug malonių, smagių išgyvenimų, kūrybinio džiaugsmo, moko suprasti ir pažinti pasaulį."
Šilutės meno mokyklos direktorė, jaunučių ir jaunių choro vadovė Daiva PIELIKIENĖ


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainų knygelės su natomis 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui", kurį pristato Nora Jazbutytė, Sonata Tamašauskaitė. Siūlome ne tik išsamų "Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nora Jazbutytė, Sonata Tamašauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gintaro karoliai. Dainelių rinkinys vaikams, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui" perkama kartu