-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gintaro kelias

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 99 SoldOut

Knygos "Gintaro kelias" aprašymas

Autorius, remdamasis istorijos duomenimis, pasakoja apie Baltijos gintarą, jo atsiradimą ir plitimą pasaulyje, senovės tautų - baltų, dakų, romėnų, indų, chakasų, siunių, chanių ir kitų papročius, kultūrinius kontaktus, propaguoja tautų draugystę.

Knyga „Gintaro kelias“ skiriama vidutinio ir vyresnio mokyklinio amžiaus skaitytojams.


  • Autorius: Romualdas Neimantas
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 1985
  • Knygos puslapių skaičius: 222
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: tstas

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gintaro kelias"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie akmenis, kristalus

Romualdas Neimantas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gintaro kelias", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gintaro kelias" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gintaro kelias" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gintaro kelias"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Neimantas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gintaro kelias" perkama kartu