0

Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą

Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 14,29 €*
Sutaupote: 2.60 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą

  • Leidėjas: Maloni banga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786099608532

2020-11-30 11.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą" aprašymas

Ar žinai, kad žmogus yra sukurtas girdėti Dievo balsą?

Jį girdėti turėtų būti taip pat normalu, kaip ir girdėti žmogų kalbant. Tiek daug balsų tavo aplinkoje trokšta tavo dėmesio. Politikos, žiniasklaidos, mokytojų, gydytojų, draugų, šeimos narių balsų chore kartais nebegirdime patys savęs! Tačiau netgi tokioje mūsų dėmesio reikalaujančioje aplinkoje įmanoma girdėti Dievo balsą.

Dievo balso girdėjimas yra raktas į sėkmingą ir pergalingą gyvenimą. Ši knyga "Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą" skirta padėti tau išugdyti savo sugebėjimą girdėti Dievą, atpažinti Jo balsą. Besimokydamas girdėti Jo balsą, atskleisi tikėjimo, išgydymo, aprūpinimo, apsaugos paslaptis.

Knygos "Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą" autorius Barry Bennet baigė „Christ for the Nations" Institutą, aktyviai tarnauja nuo 1972 m. Jis su kartu su žmona dvylika metų tarnavo misionieriais Meksikoje, Gvatemaloje, Čilėje, kol 2001 m. grįžo į Teksasą.
Barry penkis metus dirbo ispanakalbių Biblijos instituto „Instituto Avanace" direktoriumi bei mokytoju. Taip pat tarnavo Kambodžos pabėgelių prieglaudose Dalase, JAV.
Šiandien jis dirba Charis Biblijos koledžo (Andrew Wommack Ministries) dekanu bei instruktoriumi. Barry troškimas – dėstyti Dievo Žodžio tiesas taip, kad jos rastų praktinį pritaikymą asmens gyvenime.

Iš anglų kalbos vertė V. Grigorovič

Parašykite atsiliepimą apie "Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Barry Bennett parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Barry Bennett tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Girdint dievą. Kaip atpažinti jo balsą" perkama kartu