0

Pirkėjų atsiliepimai

Girl online: on tour. Interneto Mergaitė. Koncertinis turas

Kaina: 0,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Girl online: on tour. Interneto Mergaitė. Koncertinis turas" aprašymas

Penės lagaminai sukrauti.
Kai žavusis Nojus pakviečia Penę kartu keliauti į koncertinį turą po Europą, ji jaučiasi laimingiausia mergina pasaulyje. Penė nekantrauja praleisti net dvi savaites kartu su savo žavingu tarsi roko dievukas vaikinu iš Bruklino.

Tačiau realybė užgožia rožines svajones: grupės nariai nėra patys draugiškiausi vaikinai, Nojus paskendęs turo reikaluose, o paslaptinga gerbėja, kuri pavogė Penės telefoną, grasina atskleisti visas jos paslaptis. Vienas paskui kitą užgriūvantys nemalonumai verčia Penę abejoti, ar keliauti kartu su Nojumi į koncertinį turą buvo geriausias žingsnis. Ar ji sutverta gyvenimui kelyje?

Penė ilgisi šeimos, geriausio draugo Elioto ir savo tinklaraščio. Ar jai pavyks surasti pusiausvyrą tarp meilės Nojui ir iššūkių kupino gyvenimo keliaujant kartu? Ar Penė paaukos savo svajones, norėdama praleisti tobulą vasarą su mylimu vaikinu?

Iš anglų kalbos vertė Rita Pilkauskaitė


  • Autorius: Zoe Sugg
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239079

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Girl online: on tour. Interneto Mergaitė. Koncertinis turas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Girl online: on tour. Interneto Mergaitė. Koncertinis turas", kurį pristato Zoe Sugg. Siūlome ne tik išsamų "Girl online: on tour. Interneto Mergaitė. Koncertinis turas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zoe Sugg. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Girl online: on tour. Interneto Mergaitė. Koncertinis turas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Girl online: on tour. Interneto Mergaitė. Koncertinis turas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Girl online: on tour. Interneto Mergaitė. Koncertinis turas" perkama kartu