0

Glausti atsakymai į didžiuosius klausimus

Kaina Internetu: 11,99 €
Kaina Knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Glausti atsakymai į didžiuosius klausimus

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094273582

2020-08-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Garsiausio mūsų laikų mokslininko ir vieno garsiausių kosmologų, bestselerio „Trumpa laiko istorija“ autoriaus Stephen Hawking knyga „Trumpi atsakymai į esminius klausimus“ – tai jau po mokslininko mirties išleistos jo mintys apie didžiausius visatos klausimus.

Ar yra Dievas? Kaip viskas prasidėjo? Ar mes galime nuspėti ateitį? Kas yra juodųjų skylių viduje? Ar visatoje egzistuoja kitos protingos būtybės? Ar dirbtinis intelektas mus pergudraus? Kaip daryti įtaką ateičiai? Ar mes išgyvensime Žemėje? Ar verta apgyvendinti kosmosą? Ar kelionės laiku įmanomos?

Per savo išskirtinę mokslininko karjerą Stephen Hawking išplėtė mūsų visų supratimą apie visatą ir atskleidė kai kurias didžiules jos paslaptis. Net ir tuomet, kai jo teoriniai darbai apie juodąsias skyles, įsivaizduojamą laiką ar kitus dalykus visiškai užvaldė jo protą, S. Hawking tikėjo, kad mokslas gali išspręsti mūsų planetos problemas.
Dabar, kai susiduriame su galimai katastrofiškais pokyčiais Žemėje – nuo klimato kitimo iki natūralių išteklių trūkumo ar dirbtinio intelekto grėsmių – Stephen Hawking dėmesys į žmonijai gyvybiškai svarbius klausimus ypač aktualus.

Išsami, vertinga, kviečianti mąstyti ir diskutuoti knyga „Trumpi atsakymai į esminius klausimus“ parašyta su autoriui būdingu humoru. Tai paskutinė vieno didžiausių žmonijos istorijoje mokslininkų knyga, jo asmeninis požiūris į iššūkius, su kuriais susiduria žmonės, ir į mūsų planetos ateitį. 

„Puiki knyga, parašyta nuostabaus proto žmogaus.“

Daily Telegraph

"Beveik viskas knygoje „Trumpi atsakymai į esminius klausimus“ yra lengvai pamokoma, patrauklu, naujausia ir, kai reikia, sąmojinga.“
Guardian

„Geriausia, labiausiai protą sukrečianti fizikos dalis – juodosios skylės, kelionės laiku, visatos kilmė."

The Times

Stivenas Hokingas (Stephen Hawking, 1942–2018) – anglų fizikas, vienas žymiausių šių laikų mokslininkų, mąstytojų, už savo idėjas ir mokslinius atradimus vertintas visame pasaulyje. Laikomas geriausiu fizikos teoretiku po Einšteino.
Gimė Oksforde, ten buvo pradėjęs studijuoti matematiką, tačiau jos nebaigęs ėmėsi fizikos studijų. Apsigynė daktaro laipsnį ir iki gyvenimo pabaigos buvo profesorius Kembridžo universitete.
Labiausiai domėjosi reliatyvumo ir juodųjų skylių teorijomis. S. Hawking sirgo amiotrofine lateraline skleroze, buvo beveik visiškai paralyžiuotas, nevaldė kūno, negalėjo kalbėti, jam prognozuota ankstyva mirtis.
Profesorius pelnė daugybę titulų ir apdovanojimų. Jam buvo suteiktas Britų imperijos ordino komandoro laipsnis („sero“ titulas), buvo priimtas į Garbės ordino kavalierius. Vienas iš paskutiniųjų apdovanojimų – 2009 m. JAV prezidento skirtas Laisvės medalis.
Jo garsiausios knygos – „Trumpa laiko istorija“ ir „Visata riešuto kevale“. Net rimčiausiomis ir sudėtingiausiomis temomis jis rašė ne tik suprantamai paprastam skaitytojui, bet ir su humoru.

Iš anglų kalbos vertė Emilija Ferdmanaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu