-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gomora: kita italų mafija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.45 SoldOut

Knygos "Gomora: kita italų mafija" aprašymas

Ši knyga – tai sukrečianti kelionė į italų mafijos – kamoros (camorra), verslo ir nusikaltimų pasaulį. Autorius pasakoja apie savo žurnalistinio tyrimo patirtį, kurio metu jis pats bendradarbiavo tiekiant nelegalias prekes juodajai rinkai, stebėjo į kamorą įtrauktus vaikus ir paskutines mafijos aukų valandas. Iš jo surinktų faktų, vaizdų, pokalbių nuotrupų ryškėja jo gimtojo Neapolio situacija: gyventi čia reiškia pasmerkti save bandymui išlikti, taikantis prie mafijos diktuojamų taisyklių. Aiškėja, kad narkomafijos tinklas apraizgęs ne tik Pietų Italijos imigrantų ir Neapolio gyvenimą, bet ir visos šalies, Europos ar net pasaulio politiką bei ekonomiką.


  • Autorius: Roberto Saviano
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955231424

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gomora: kita italų mafija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Roberto Saviano pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gomora: kita italų mafija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gomora: kita italų mafija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gomora: kita italų mafija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gomora: kita italų mafija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Roberto Saviano tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gomora: kita italų mafija" perkama kartu