0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grafika AutoCad sistemos aplinkoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-26


Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 6.82 SoldOut

Knygos "Grafika AutoCad sistemos aplinkoje" aprašymas

Mokymo(si) priemonėje "Grafika AutoCad sistemos aplinkoje" pateikti pagrindiniai darbo 2D erdvėje AutoCad 2012 principai naudojant dvi naudotojo sąsajas: meniu temas ir įrankių juostas bei juostą su skirtukų rinkiniu, kurį sudaro komandų grupės, suskirstytos pagal funkcijas ir funkcines galimybes. Pastaroji aplinka yra patogesnė naudotojui ieškant komandos ar funkcijos. Mokymo(si) priemonėje supažindinama su svarbiausiomis AutoCad 2012 sistemos dvimatės grafikos galimybėmis ir jų naudojimu, su AutoCad 2012 sistemos struktūra, pagrindinėmis sąvokomis, komandomis, duomenų ir komandų įvedimo būdais, koordinatėmis ir jų įvedimo būdais, pagrindinėmis valdymo komandoms, objektų braižymu ir redagavimu, brėžinių apipavidalinimu ir brėžinių paruošimu spausdinimui.2021-01-26

Parašykite atsiliepimą apie "Grafika AutoCad sistemos aplinkoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Grafika AutoCad sistemos aplinkoje", kurią skaitytojams dovanoja Gražina Tautvydienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gražina Tautvydienė su knyga "Grafika AutoCad sistemos aplinkoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grafika AutoCad sistemos aplinkoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Tautvydienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grafika AutoCad sistemos aplinkoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grafika AutoCad sistemos aplinkoje" perkama kartu