Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba

Kaina: 28,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 28.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba" aprašymas

„Grafinio dizaino mokykla“ yra tradicinės ir elektroninės leidybos, tipografikos, animacijos ir judesio grafikos mokymo knyga.
Praktiniai patarimai visomis grafinio dizaino temomis: nuo grafinio dizaino sampratos ir pradinių koncepcijų rengimo iki originalių sprendimų paieškos ir sėkmingų dizaino projektų sukūrimo.
Knygoje paimti pavyzdžiai iš įvairių leidinių: žurnalų, knygų, laikraščių, įvairių informacijos sklaidos priemonių, interneto svetainių, įmonių ir organizacijų dokumentų, informacinės medžiagos bei reklamos.
Pateikiama kartu su užduotimis ir mokomąja medžiaga, skirta ir studijuojantiems, ir jau dirbantiems grafikos dizaineriams.
Tai ketvirto atnaujinto leidimo vertimas (ankstesnių leidimų lietuvių kalba nebuvo). Jame ypač daug dėmesio skiriama patarimams, kaip pritaikyti dizainą ne tik spaudos projektams, bet ir skaitmeninei vaizdinei medžiagai, judesio grafikai, interneto svetainėms ir mažoms taikomosioms programomsKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba", David Sheena Calvert, Anoki Casey, David Dabner. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar David Sheena Calvert, Anoki Casey, David Dabner su knyga "Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Sheena Calvert, Anoki Casey, David Dabner. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba" perkama kartu