0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Grafinis dokumentas su MICROSOFT VISIO

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Grafinis dokumentas su MICROSOFT VISIO


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Grafinis dokumentas su MICROSOFT VISIO" aprašymas

Šioje knygoje yra pateikiamos pradinės darbo su Microsoft Visio programa žinios. Pateiktos praktinės užduotys leis geriau įsisavinti šias žinias bei supažindins su kai kuriomis programos galimybėmis sudarant įvairios paskirties schemas (blokines schemas, hidraulinių sistemų schemas, patalpų planus, algoritmus).Parašykite atsiliepimą apie "Grafinis dokumentas su MICROSOFT VISIO"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Grafinis dokumentas su MICROSOFT VISIO, kurią skaitytojams dovanoja Alina Dėmenienė, Aurimas Česnulevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alina Dėmenienė, Aurimas Česnulevičius su knyga Grafinis dokumentas su MICROSOFT VISIO jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Grafinis dokumentas su MICROSOFT VISIO patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alina Dėmenienė, Aurimas Česnulevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Grafinis dokumentas su MICROSOFT VISIO palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grafinis dokumentas su MICROSOFT VISIO" perkama kartu