0

Grafinių dokumentų rengimas su MS VISIO

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Grafinių dokumentų rengimas su MS VISIO

  • Leidėjas: Vilniaus kolegija
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 105
  • ISBN ar kodas: 9955-519-24-X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Grafinių dokumentų rengimas su MS VISIO" aprašymas

Programinis produktas Visio 2002 Professional Edition ir Visio 2002 Enterprise Edition - tai galingas grafinis redaktorius, skirtas grafinių dokumentų ir jų priedų parengimui.
Šį profesionali programa leidžia mums efektyviai ir patogiai dirbti net didelėse įmonėse.
Šiuo paketu galima lengvai ir greitai kurti techninius projektus, diagramas, modelius, juos redaguoti bei keisti ir modelioti.
Visio 2002 turi dideles interneto palaikymo galimybes.

Parašykite atsiliepimą apie "Grafinių dokumentų rengimas su MS VISIO"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaizdai, grafika, animacija

Alma Morkūnienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Grafinių dokumentų rengimas su MS VISIO, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Grafinių dokumentų rengimas su MS VISIO aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Grafinių dokumentų rengimas su MS VISIO už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Grafinių dokumentų rengimas su MS VISIO? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alma Morkūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Grafinių dokumentų rengimas su MS VISIO" perkama kartu