0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grafo Zachenšteino dangus

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-20 Jadvyga

Palaikykime lietuvių kūrybą! Tai, kad knygos viršelis ne toks įspūdingas kaip leidžiamų užsienio autorių knygų, dar nereiškia, kad ir knygos turinys bus prastas! Labai įdomi knyga, po šios užsimaniau ir daugiau Inutės Onos knygų paskaityti.


2021-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grafo Zachenšteino dangus" aprašymas

Aštuntoji Inutės Onos Litvinaitienės knyga. Veiksmas vyksta netoli Šiaurės ašigalio. Tamsi Grafo Zachenšteino praeitis slepiama po tūkstančiais užraktų. Jis daro viską, kad švarūs naujos būties lapai verstųsi įtikinamai, todėl detektyvui Ričardui sunku išsiaiškinti tiesą. Spiginančio šalčio ir aršios kovos už išlikimą Ledo saloje susipynę grafo, į žiaurių papročių ratą pakliuvusios eskimės Aju ir Juodojo Lokio gyvenimo vingiai žada šviesios ateities išsipildymą, bet Likimo ženklų įspaudai rodo ką kita. Ar žmogus tampa savo Likimo kalviu, ar tėra tik įnoringos Lemties vykdytojas, skaitytojui teks susivokti pačiam.2021-04-26

Keistokai skaitosi, kai žinai, kad autorė lietuvė. Kažkaip vietomis siužetas atrodo pritemptas, tačiau nesigailiu, kad pirkau, tikrai neblogai susiskaitė.

2021-04-20

Palaikykime lietuvių kūrybą! Tai, kad knygos viršelis ne toks įspūdingas kaip leidžiamų užsienio autorių knygų, dar nereiškia, kad ir knygos turinys bus prastas! Labai įdomi knyga, po šios užsimaniau ir daugiau Inutės Onos knygų paskaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Grafo Zachenšteino dangus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Grafo Zachenšteino dangus", kurią skaitytojams dovanoja Inutė Ona Litvinaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Inutė Ona Litvinaitienė su knyga "Grafo Zachenšteino dangus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grafo Zachenšteino dangus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Inutė Ona Litvinaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grafo Zachenšteino dangus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grafo Zachenšteino dangus" perkama kartu