0

Graikija. Atėnai ir žemynas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Graikija. Atėnai ir žemynas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 13x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955384489

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Graikija. Atėnai ir žemynas" aprašymas
Šiame vadove pateikta informacija padės jums pasisemti kuo daugiau iš kelionės po Graikiją. Skyriuje „Susipažinkim su Atėnais ir žemynine Graikija“ duodamas šalies žemėlapis, aprašoma jos istorija ir kultūra. Skyrius „Antikinė Graikija“ supažindins su daugeliu antikinių paminklų. Atėnams ir keturiems Graikijos regionams skirtuose skyriuose aprašomos įžymybės, pateikiama žemėlapių, iliustracijų. Skyriuje „Keliautojų poreikiai“ surinkta informacija apie restoranus bei viešbučius. „Gyvenimo reikmių vadovas“ patars visais klausimais, nuo to, kaip skambinti telefonu, iki transporto.
Čia rasite daugiau nei 1000 fotografijų ir žemėlapių; svarbiausių įžymybių skerspjūvius ir atskirų aukštų planus; įdomiausių Atėnų rajonų erdvinius planus. Sužinosite, kur apsigyventi, kaip keliauti po šalį.

Parašykite atsiliepimą apie "Graikija. Atėnai ir žemynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Graikija. Atėnai ir žemynas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Graikija. Atėnai ir žemynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Graikija. Atėnai ir žemynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Graikija. Atėnai ir žemynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Graikija. Atėnai ir žemynas" perkama kartu