0

Grakščiais žingsneliais į karjeros aukštumas

  • Nuolaida knygai -41%
Internetu: 2,09 €
Knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 1.40 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Grakščiais žingsneliais į karjeros aukštumas

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955604686

2020-07-31 2.09 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šioje knygoje "Grakščiais žingsneliais į karjeros aukštumas" Kathleen Archambeau pateikia 12 tradicinių moters vaidmenų, kurių visus ar bent daugelį jos atlieka. Parodoma, kaip galima naudotis įgūžiais, įgytais atliekant šiuos vaidmenis, kopiant karjeros laiptais ir siekiant laimės asmeniniame gyvenime. Moterys turi sugebėti dirbti ir neatsisakyti visko, ką joms duoda gyvenimas.

Siekdamos sėkmės jos neprivalo mesti svorio, keisti plaukų spalvos ar šukuosenos, pamėgdžioti vyrų aprangos stilių, neprivalo keisti savo bendravimo manierų. Joms tereikia pasitelkti savo įgimtus gabumus sėkmei darbe ir gyvenime.

ĮVADAS


Amerikoje yra 63 milijonai dirbančių moterų, bet tarp jų vadovaujančių darbuotojų tik 500, t.y. tik 1,6 procento {Nacionalinės moterų - vadovaujančių darbuotojų asociacijos 2005 m. duomenimis). Nors moterys sudaro beveik 50 procentų darbo jėgos, dirbančios, turinčios šeimą atlieka daugiau kaip 90 procentų namų ruošos ir vaikų priežiūros darbų (Hochschild, 2003). Daugiau kaip 40 procentų bendrovėse dirbančių vyresni negu 40 metų specialisčių niekad nebuvo ištekėjusios arba neturi vaikų (Hewlett, 2002). Moterys stebisi: „Ar mano gyvenimas pavirto vien darbu, nėra jokių malonumų?" Ši knyga yra jums. Ji atsako į klausimą: „Kaip man gauti viską?"

Jūs turite sugebėti dirbti ir neatsisakyti visko, ką duoda gyvenimas. „Civilizuotoje visuomenėje žmogus neturėtų rinktis tarp darbo ir gyvenimo" (Freely in Greet, 2000). Neprivalote mesti svorio. Jūs neprivalote keisti plaukų spalvos ar šukuosenos. Jūs neprivalote keisti savo bendravimo stiliaus. Jūs neturėtumėte siekdamos sėkmės pamėgdžioti vyrų aprangos stilių. Jums tereikia pasitelkti savo įgimtus gabumus sėkmei darbe ir gyvenime. Šioje knygoje yra aprašoma 12 tradicinių moters vaidmenų, kuriuos visus arba bent daugelį jūs atliekate. Parodoma, kaip galite naudotis įgūdžiais, įsigytais atliekant šiuos vaidmenis, kopiant karjerais laiptais ir siekiant laimės gyvenime.

Prancūzų moterys netunka (Guiliano, 2005), nes jos dirba 35 valandas per savaitę ir kasdien turi dviejų valandų pietų pertrauką, ne tik todėl, kad dažniau valgo natūralų ir neapdorotą maistą, be to, mažas porcijas. Nepaisant šio pusiausvyros metodo, o gal jo dėka, Prancūzijoje darbo našumas yra vienas didžiausių pasaulyje (Forbes.com, 2005). Pusiausvyra yra ir futbolo mamos, aprašytos 2 skyriuje, tikslas.

Ši knyga aiškina moterims, kaip siekti sėkmės „nepralaužiant galva kliūčių" bei neatsisakant gyvenimo džiaugsmų, netampant panašiomis į vyrus.

Princesė ir futbolo mama, aistruolių vadovė ir sportininkė, užimanti aukštą visuomeninę padėtį, dvasinė sesuo, mediume ir debiutante, skautė ir primadona, vyriausioji virėja ir vadovaujanti darbuotoja, aprašytos šios knygos puslapiuose, yra atėjusios iš realaus gyvenimo. Rasite jose savo bruožų. Perskaitysite įžymių ir plačiajai visuomenei nežinomų moterų istorijas, galėsite pritaikyti jų patirtį.

Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami pratimai padės jums išmokti:

Kopti karjeros laiptais ir jausti malonumą

Naudotis 12 natūralių vaidmenų bei gabumų savo pažangai verslo Amerikoje

Klestėti smunkančios ir suskaidytos ekonomikos sąlygomis

Atskleisti tapimo milijardiere paslaptį

Vienu metu siekti sėkmės ir džiaugsmo

Veikti susidūrus su kliūtimi

Ši knyga yra skirta jums. Jūs nusipelnėte kopti karjeros laiptais ir džiaugtis gyvenimu. Ar šiais korporacijų skandalų ir bankrotų, karų ir terorizmo laikais nevertėtų atsisakyti vyriškojo sėkmės modelio? Ar ne laikas pradėti pasikliauti savo instinktais, susijusiais su sėkmės sąvoka? Ar ne laikas pakeisti kopimo karjeros laiptais sąvoką?

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu