⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gramatinių kategorijų tipologija, 2 tomas

Kaina: 3,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gramatinių kategorijų tipologija, 2 tomas" aprašymas

Šioje knygoje pateikiama svarbios lingvistinės tipologijos srities – morfosintaksinės tipologijos – apybraiža. Nors autorius pristato savo asmenišką požiūrį į aptariamus klausimus, jo darbas kartu pateikia besidominčiam skaitytojui ir naudingą bendrąjį įvadą į šią intensyviai plėtojamą lingvistinių tyrimų kryptį. Pirmasis knygos tomas apima bendrąjį teorinę ir terminologinę dalį bei gramatinėms reikšmėms pasaulio kalbose skirtos dalies vardažodinių kategorijų skyrius. Antrajame tome aptariama rūšis, deliktinės ir šifterinės kategorijos, semantinės veiksmažodžio zonos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gramatinių kategorijų tipologija, 2 tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Vladimir Plungian pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gramatinių kategorijų tipologija, 2 tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gramatinių kategorijų tipologija, 2 tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gramatinių kategorijų tipologija, 2 tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gramatinių kategorijų tipologija, 2 tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimir Plungian tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gramatinių kategorijų tipologija, 2 tomas" perkama kartu