-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Granas: įtrūkstanti tikrovė. Mąstymo apie Romualdą Granauską punktyrai

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 9,80 € (77%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Granas: įtrūkstanti tikrovė. Mąstymo apie Romualdą Granauską punktyrai" aprašymas

„Kurti, vadinasi, tankinti tikrovę. Sąmonės būsenomis, iš esmės savaiminėmis, nevaldomomis, pasiekti tokį didelį tikrovės suvokimo ir susilydimo su kalba tankį, kad jis neatlaikytų paties savęs spaudimo ir įtrūktų."

"Granas: įtrūkstanti tikrovė. Mąstymo apie Romualdą Granauską punktyrai" - tai pirmoji išsami rašytojo Romualdo Granausko gyvenimui ir kūrybai skirta literatūrologės Viktorijos Daujotytės studija, parašyta originaliu eseistiniu stiliumi. Ji apima kūrėjo visumą, esmingiausius jo tekstus. Autorė skatina įsiklausyti, įsižiūrėti, pamatyti rašytojo gyvenimo ir kūrybos vienovę. Rašant šią knygą, pasiremta bendravimo patirtimi, pasitelkti įrašai iš pokalbių.

"Romualdas Granauskas suspėjo Lietuvai, saviesiems patvirtinti kelias pamatines tiesas, itin svarbias kūrybai: šventumas ir iš dangaus, ir iš žemės, žmogiškumas ne tik iš žmonių, artimumas ne tik iš tų, kurie arti, bet ir iš tų, kurie toli ir giliai; glostyk gyvenimą, nebijok jo opų, ir tavo paties žaizdos bus aprištos, kalbėk savo kalba, ir visur būsi suprastas, neišeik iš savo žemes, neapleisk savųjų, ir neliksi apleistas, semkis iš tradicijų, ir tau atsivers modernieji klodai.
Lik vietinis, kad tavęs pasigestu pasaulis."

Viktorija Daujotytė


  • Autorius: Viktorija Daujotytė
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099592220

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Granas: įtrūkstanti tikrovė. Mąstymo apie Romualdą Granauską punktyrai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Viktorija Daujotytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Granas: įtrūkstanti tikrovė. Mąstymo apie Romualdą Granauską punktyrai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Granas: įtrūkstanti tikrovė. Mąstymo apie Romualdą Granauską punktyrai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Granas: įtrūkstanti tikrovė. Mąstymo apie Romualdą Granauską punktyrai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Granas: įtrūkstanti tikrovė. Mąstymo apie Romualdą Granauską punktyrai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktorija Daujotytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Granas: įtrūkstanti tikrovė. Mąstymo apie Romualdą Granauską punktyrai" perkama kartu