⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Grandinė

Kaina: 6,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grandinė" aprašymas

Ką gali padaryti mam, gelbėdama savo vaiką?  Atsakymas yra naujame Adriano McKinty detektyve „Grandinė“.

Dienos rytas prasideda kaip visuomet. Reičel Klein palieka savo dukrą autobuso stotelėje ir eina tvarkyti savo reikalų. Bet suskamba telefonas ir viskas akimirksniu pasikeičia. Nepažįstamas balsas praneša, Reičel dukra pagrobta, ir ji turi sumokėti išpirką. Yra dar viena sąlyga – ji privalo pagrobti kitą vaiką. Visa tai papasakoja moteris, pagrobusi Reičel dukrą – jos sūnus irgi yra pas kažką nelaisvėje. Baisiausia tai, kad Reičel neįvykdžius visų sąlygų, abu vaikai mirs. Šitaip Reičel sužino, kad pateko į siaubingą prievartos ir šantažo schemą – Grandinę.

Grandinės taisyklės paprastos – rask pinigus, rask auką ir tuomet atlik siaubingą poelgį, apie kurį net negalėjai pagalvoti prieš 24 valandas. Reičel yra paprasta moteris, bet per artimiausias dienas, norėdama išgelbėti dukrą, ji bus grubiai ir žiauriai išstumta už įprastinio gyvenimo ribų. Anoniminiai Grandinės šeimininkai žino, kad tėvai dėl savo vakų padarys bet ką. Bet jie nežino, kad šį kartą sutiko savęs vertą priešininkę. Ar Reičelė taps tuo žmogumi, kuris nutrauks Grandinę?

Nauja Adriano McKinty, detektyvų rašytojo ir literatūros kritiko, knyga yra elegantiškas ir subtilus pasakojimas. „Publishers Weekly“ apžvalgininkas teigia, kad „Grandinė“ yra meistriškai parašytas kriminalinis romanas, patvirtinantis, kad Adrianas McKinty yra vienas didžiausių savo kartos talentų.

Adrianas McKinty rašo ne tik detektyvinius romanus ir literatūros kritiką – jis yra ir žinomas literatūros paaugliams ir jaunimui autorius. Rašytojas yra daugybės UK ir kitų šalių literatūros premijų laureatas, gavęs Edgaro premiją, Ned Kelly premiją, Barry premiją bei patekęs į tokių garsių premijų, kaip „CWA Ian Fleming Steel Dagger“ ar „Grand Prix de Littérature Policière“ trumpuosius sąrašus.

Adrianas McKinty (1968) kimė Belfaste (Šiaurės Airija), mokėsi Oksforde, kur gavo filosofijos išsilavinimą. Vėliau jis persikėlė į JAV, kur ir debiutavo kaip publikai žinomas rašytojas.
Nuo 2008 metų rašytojas su šeima gyvena Melburne (Australija) ir dirba tik literatūrinį darbą. Be detektyvų, jis rašo straipsnius į „Sydney Morning Herald“, „Irish Times“, „The Guardian“ ir kitus didelius dienraščius.

Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė


  • Autorius: Adrian McKinty
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090139851

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grandinė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Grandinė", Adrian McKinty. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Adrian McKinty su knyga "Grandinė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grandinė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Adrian McKinty. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grandinė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grandinė" perkama kartu