⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas fėjų pasaulis

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas fėjų pasaulis" aprašymas

Pasigrožėk stebuklingu fėjų pasauliu, kuriame damų šukuosenos primena šieno kupetą, keliaujama vienaragiais, o vietoj kačiukų ar šuniukų laikomos pelėdos.

Pridedama medine lazdele kąsnelį po kąsnelio nugrandyk juodąjį dažų sluoksnį. Po juo slypi nematytas pasaulis su dailiomis sparnuotomis fėjomis laukiantis, kol jį atrasi. Žiurėdamas į spalvotus kontūrus ir kai kurias juodai neužteptas detales, gali įsivaizduoti, ką pamatysi.

Tegu klesti tavo fėjų pasaulis!

Gali rinktis:
Nugrandyti visus paviršius ir raštus
Nugrandyti tik kelias detales, kurias nori išryškinti
Pasirinktinai nugrandyti paveiklėlyje savo sugalvotus raštus, linijas ir taškus

12 nežemiško grožio fėjų pasaulio vaizdų su spalviniais efektais. Grandyk ir mėgaukis – toks turi būti kūrybingas poilsis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas fėjų pasaulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas fėjų pasaulis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas fėjų pasaulis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas fėjų pasaulis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas fėjų pasaulis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Grandyk ir mėgaukis. Stebuklingas fėjų pasaulis" perkama kartu