⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas

Kaina: 5,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas" aprašymas

Tyrinėk užburto sodo pasaulį, kuriame skraido drugiai, žydi gėlės ir kurkia varlės. Pridedama medine lazdele kąsnelį po kąsnelio nugrandyk juodąjį dažų sluoksnį. Po juo slypi užkerėtas sodas, ryškiaspalvės atogrąžų gėlės, žuvys ir paukščiai. Laukiantys, kol juos atrasi. Žiūrėdamas į spalvotus kontūrus ir kai kurias juodai neužteptas detales, gali įsivaizduoti, ką pamatysi.

Tegu tavo sodas auga!

Gali rinktis:
Nugrandyti visus paviršius ir raštus Nugrandyti tik kelias detales, kurias nori išryškinti Pasirinktinai nugrandyti paveiklėlyje savo sugalvotus raštus, linijas ir taškusKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Grandyk ir mėgaukis. Užburtas sodas" perkama kartu