⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grandymo knygelė. Užburtas miškas

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grandymo knygelė. Užburtas miškas" aprašymas

Tyrinėk užburto miško pasaulį, kuriame šlama medžiai, žydi gėlės ir gyvena pasakiškos miško būtybės. Pridedama medine lazdele kąsnelį po kąsnelio nugrandyk juodąjį dažų sluoksnį. Po juo slypi užkerėtas miškas, ryškiaspalvės gėlės, spalvas atgaunantys gyvūnai. Laukiantys, kol juos atrasi. Žiūrėdamas į spalvotus kontūrus ir kai kurias juodai neužteptas detales, gali įsivaizduoti, ką pamatysi.

Tegu tavo miškas auga!

Gali rinktis:
Nugrandyti visus paviršius ir raštus
Nugrandyti tik kelias detales, kurias nori išryškinti
Pasirinktinai nugrandyti paveiklėlyje savo sugalvotus raštus, linijas ir taškus

 Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grandymo knygelė. Užburtas miškas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Grandymo knygelė. Užburtas miškas", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Grandymo knygelė. Užburtas miškas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Grandymo knygelė. Užburtas miškas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Grandymo knygelė. Užburtas miškas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Grandymo knygelė. Užburtas miškas" perkama kartu